piątek, 11 lutego 2011

Czas zacząć

Wreszcie znalazłem czas na napisanie pierwszego wpisu.
Szczerze mówiąc dopóki nie zacząłem go pisać nie wiedziałem jak trudne jest to zadanie. Dlatego też proszę wybaczcie mi nie najlepszego stylu, z czasem postaram się go poprawić.


Od jakiegoś już czasu zacząłem zbierać informacje i robić notatki o postach, które chciałbym opublikować. Wreszcie nadszedł czas je wszystkie opublikować.
W ostatnim czasie sporo czasu poświęciłem na poszukiwanie najlepszych rozwiązań odnośnie oszczędzania i inwestowania pieniędzy. Zacząłem przeglądać dziesiątki blogów i setki wpisów czy nawet tysiące blogów.
I to właśnie te blogi były natchnieniem i motywacją do napisania własnego.

źródło: http://www.bierzdotacje.pl/wp-content/photos/start.jpg


Teraz odpowiedź na pytanie, dlaczego taki tytuł bloga?!
Odpowiedź jest prosta, od jakiegoś czasu, a w zasadzie już od czasów studiów marzy mi się własny kąt, który będziemy mogli urządzić tak jak chcemy i nikt nie będzie nam przeszkadzał. Jeszcze nie wiem czy będzie to mieszkanie czy dom, ale o tym później. Cel tym bardziej aktualny, że jakiś czas temu założyłem rodzinę.
Chciałbym podziękować mojej drugiej połówce, że jest ze mną już tyle lat i wciąż wytrzymuje moje kaprysy i ciężki charakter :D

Masa osób (w tym moi znajomi z pracy) ma podobny cel, część z nich często nie wie, jakie mogą być konsekwencje wzięcia kredytu dajmy na to na 35 lat, bądź też w jaki sposób zacząć oszczędzać by jak najmniejszym kosztem osiągnąć cel.

W moim blogu będę się starał wyjaśnić wszystkie te kwestie i podsunąć pomysł na zrealizowanie upragnionego celu…

2 komentarze :

Anonimowy pisze...

Gratulacje podjęcia działania i chęci dzielenia się zdobytą wiedzą z internautami.
Powodzenia w realizacji celów.

Anonimowy pisze...

Powodzenia, ja drogę do własnego M4 dopiero zaczynam i dobrze, że trafiłem na tego bloga.

Prześlij komentarz