wtorek, 15 lutego 2011

DOBRE KONTO W MILLENNIUM – 3% zwrotu z transakcji


W dniu dzisiejszym znalazłem ciekawy artykuł w Finanse Wyborcza o nowej ofercie w banku Millennium.

O czym ta cała sprawa, a mianowicie bank będzie zwracał 3% kosztów poniesionych przez klienta kartą debetową do konta „Dobre Konto”. Przebija to wiele ofert pod względem wartości zwrotu. Przebija też moją kartę kredytową „Karta Zakupowa” w banku BPH, która zwraca 1,5% wydatków. Bank posiada też kartę kredytową „Visa Impresja”, oferującą w wybranych sklepach aż 5%.

Warto się więc przyjrzeć szczegółom tej oferty.


Pierwsze ograniczenie dotyczy płatności, za które bank nam zwróci pieniądze. Są to: sklepy spożywcze, supermarkety i stacje paliw w całej Polsce. Niby niewiele ale prawie każdy z nas w tych obszarach wydaje największe kwoty. Maksymalna kwota premii wypłacanej przez bank wynosi 50zł.

Odnośnie samego konta, opisywany rabat otrzymamy w przypadku wpływów min. 1 000zł miesięcznie oraz co najmniej jednego zakupu wydaną kartą

Dodatkowo bank oferuje:
  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę do konta
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za przelewy internetowe
  • 0 zł za dostęp do obsługi konta przez telefon i Internet
  • 0 zł za polecenie zapłaty
  • Limit w koncie 0% aż przez 7 dni w każdym miesiącu!
Bank chwali się też atrakcyjnymi produktami dodatkowymi, jak: rabaty w programie inspiracje, darmowy debet na koncie do 7 dni w każdym miesiącu, atrakcyjne produkty oszczędnościowe (antybelki w wysokości 4,05% netto) i kredytowe czy ubezpieczeniem medycznym.
Uwaga: w przypadku nie spełnienia warunków banku przyjdzie nam sporo zapłacić, tj. 7zł za prowadzenie rachunku, 3zł za kartę i 1 do 5zł za wypłatę z obcego bankomatu.

Myślę, że dla kogoś kto wydaje sporo pieniędzy na produkty spożywcze i paliwo, opisywane konto jest bardzo ciekawą propozycją i powinien się zastanowić nad jego założeniem. Szczególnie w przypadku, gdy nasze obecne konto jest nieatrakcyjne. Nie powinniśmy się do niego przywiązywać jak do własnego zwierzaka J

Sam rozważam jego założenie i o decyzji na pewno poinformuję na moim blogu.

Osoby chcące wspomóc działalność bloga mogą mi pomóc zakładając konto poprzez poniższy link:

0 komentarze :

Prześlij komentarz