czwartek, 3 marca 2011

BOGDANKA, CITYINTER, OPONEO – 1-03-2011 i 2-03-2011

I stało się, kupiłem City-interactive, niestety na strasznej górce – 33,66zł. Już od dosyć dawna się jej przyglądałem i chciałem kupić. W końcu doszło do kupna ale po niezbyt dobrej cenie. Pewnie dokupię jak będzie niżej. Wciąż mam nadzieję, że po wejściu Sniper-a na PS3 kurs poszybuje w górę. Z tym, że informacja o kolejnym przesunięciu premiery spowoduje zapewne spadek. Pozostaje mieć nadzieję, że nie będzie już przesunięć.

Drugą spółką zakupioną 1 marca była Bogdanka. Kupiłem 10 akcji po 116,90zł. Spółka ta po sesji 18 marca wejdzie do WIG20. Tak naprawdę ciężko mi podać dokładne powody decyzji kupna. Chyba zacznę je sobie spisywać od razu w jakimś notesie, bo po natłoku informacji i przeglądanych spółek ciężko sobie później przypomnieć.

Trzecią zakupioną spółką jest Oponeo. Te akcje wpadły po 13,06zł w liczbie 60 sztuk.

Wybaczcie za tak lakoniczny opis, ale ostatnio ciężko u mnie z czasem.

5 komentarze :

Michał pisze...

Dlaczego otwierasz tak male pozycje? dochod z tego zaden, a prowizje maklerskie wychodza kosmicznie wysokie.

Darek M.W. pisze...

To tak na początek, wiele spółek mnie interesuje i często nie potrafię się zdecydować, którą z nich wybrać, więc biorę wszystkie.

Co do prowizji to nie wychodzą większe niż dla większych prowizji, zawsze 0,39%. Zauważ, że zawsze inwestuję powyżej 770zł, za które jest najmniejsza możliwa prowizja - 3zł.

Natomiast co do samego maklera to w najbliższym czasie szykuje się u mnie zmiana, jeszcze nie wiem czy na bosse czy aliora.

Darek M.W. pisze...

Chociaż muszę przyznać rację, że co do spółek do których byłem niemal pewny zysku, jak PKN Orlen, żałuję, że nie otworzyłem większych pozycji. A już jest na +10%

dawid pisze...

Jak już się zdecydujesz na zmianę brokera to napisz co wybrałeś i jakie argumenty przemówiły aby wybrać właśnie takiego.
Też przymierzam się do zmiany rachunku brokerskiego.

Darek M.W. pisze...

Tak, na pewno przeznaczę na to jeden wpis. Jeszcze XTB wchodzi w grę, ale to raczej w przyszłości.

Prześlij komentarz