środa, 27 lipca 2011

Getin Bank – Lokata Freedom


Po zakończeniu Lokaty 4x4, Getin Bank poprzez swoje internetowe oddziały, tj. Getin Online oraz Open Online wprowadził kolejną ciekawą ofertę lokaty z dziennym naliczaniem odsetek. Tym razem oprocentowanie wynosi 5,59% netto zamiast 5,46%. Po zastosowaniu optymalizacji i policzeniu bonusowej złotówki za założenie lokaty poprzez Konto Skarbonkowe otrzymamy oprocentowanie do 5,98%.
Kolejny raz (po lokacieDwupak Antybelkowy z Idea Banku) otrzymujemy nietypową propozycję. Mianowicie w przypadku Lokaty Freedom mamy możliwość wypłaty maksymalnie do 50% kwoty lokaty bez utraty odsetek, w dowolnym momencie jej trwania.
Liczba lokat Freedom, które można założyć, jest nieograniczona, jeśli więc jeżeli planujemy oszczędzać wyższą kwotę warto ją  podzielić na kilka lokat.
Oto dane lokaty:

Po zastosowaniu optymalizacji otrzymujemy następujące oprocentowania i kwoty optymalne:
  • 5,73% przy kwocie 1 017,54zł - dla lokaty założonej w Getin Online.
  • 5,98% przy kwocie 1 017,54zł - dla lokaty założonej w Getin Online poprzez Konto Skarbonkowe.
  • 5,88% przy kwocie 558,01zł – dla lokaty założonej w Open Online.

Jest to jedna z najlepszych ofert na rynku, więc na pewno warto się nią zainteresować. Z informacji jakie zafundowało nam Ministerstwo Finansów w dniu wczorajszym: Lokaty antybelkowe zostają (LINK) wynika, że przez cały okres trwania lokaty unikniemy podatku belki.

UWAGA: Wciąż istnieje możliwość, że zmiany w ordynacji podatkowej zostaną jednak wprowadzone (choćby po wyborach). Spowodowałoby to dosyć znaczne obniżenie oprocentowanie lokat począwszy od nowego roku.

Więcej na temat lokaty w karcie produktu.

0 komentarze :

Prześlij komentarz