czwartek, 8 grudnia 2011

Absolutny HIT - Deutsche Bank daje 10% na koncie oszczędnościowym

 
Deutsche Bank PBC S.A. stosuje coraz agresywniejszą politykę (o poprzedniej promocji można przeczytać tutaj: Konto dbNET w Deutsche Banku z prezentem).

Po debiucie BGŻOptimy, postanowił przebić ofertę i oferuje teraz 10% brutto - czyli 8,1% netto na koncie osczędnościowym 24h z dzienną kapitalizacją odsetek. Takie oprocentowanie zostanie utrzymane do końca lutego 2012 roku.
Owe oprocentowanie dotyczy nowych kont otwartych od 1 grudnia i dla środków do 10 000zł.

Po spełnieniu kilku warunków dodatkowo otrzymamy nagrodę gwarantowaną, tj. Internet Play na kartę z modemem (Huawei E173U-2) oraz limitem 1GB.

Warunki jakie należy spełnić aby otrzymać modem to:
 • Aktywacja Karty VISA
 • Dokonanie w ciągu 7 dni roboczych od daty zawarcia umowy wpływu na konto w wysokości co najmniej  1500zł oraz utrzymanie tej kwoty przez kolejne 14 dni.
 • Utrzymać aktywne konto przez rok czasu


Zalety konta:Konto internetowe dbNET oferuje Ci 4 x 0zł, nie płacisz za:
 • otwarcie i prowadzenie konta
 • dostęp do bankomatów na całym świecie
 • przelewy krajowe przez Internet
 • wydanie karty debetowej do rachunku.

Konto internetowe dbNET to same zalety:
 • Otwarcie i prowadzenie konta osobistego - 0 zł
 • Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach na całym świecie - 0 zł
 • Przelewy krajowe przez Internet - 0 zł
 • Wydanie karty VISA Electron - 0 zł
 • Obsługa karty VISA Electron 0 zł (w przypadku wykonywania minimum 1 transakcji miesięcznie)
 • Dostęp do konta 24 h na dobę przez Internet (db easyNet) i telefon (Teleserwis)
 • Niezawodna obsługa oraz bezpieczeństwo zagwarantowane certyfikatami
 • W pakiecie konto oszczędnościowe z wyższym oprocentowaniem w stosunku do oferty standardowej

Założenie konta:

Samo założenie konta jest bardzo proste. Wystarczy wypełnienie wniosku online. Zajmuje to maksymalnie kilka minut. Następnie czekamy na kuriera (zazwyczaj trwa to do kilku dni), przy którym podpiszemy umowę. Od kuriera otrzymamy pakiet aktywacyjny w wszystkimi niezbędnymi informacjami.

Teraz musimy już tylko czekać na zweryfikowanie naszych danych i aktywowanie konta. Po tym fakcie możemy korzystać z funkcjonalności konta internetowego. Ostatnim etapem jest wysłanie karty, która powinna dojść do tygodnia od podpisania przez nas dokumentów.


Deutsche Bank PBC S.A. - dbNET


Podsumowanie

Opisywana oferta jest obecnie najkorzystniejszą ofertą na rynku, ba, bije konkurencję na głowę. Oferuje nam licząc czas na otwarcie konta, ok. 2 miesięcy oprocentowania 10% brutto, czyli 8,1% netto na koncie oszczędnościowym.

Warto zauważyć, że aby konto było darmowe wystarczy dokonać minimum jednej transakcji kartą VISA Electron otrzymaną do konta. Taką transakcją może być dowolna płatność kartą bądź wypłata z bankomatu. Jest to w chwili obecnej jeden z najmniej restrykcyjnych warunków jaki trzeba spełnić aby konto było darmowe.

4 komentarze :

Sebastian Cezary pisze...

Faktycznie lepszych % ciężko szukać. Można się jedynie przyczepić co do daty końcowej i faktu, że to tylko dla nowych. Obecnie po chwili zabawy możemy w ten sposób dostać około 35zł za 3 miesiące. Trzeba się tylko zastanowić czy warto dla 10zł miesięcznie przez niecałe 3 miesiące zakładać kolejne konto(o ile możemy)

Daro pisze...

Trzeba pamiętać jeszcze o dodatkowym prezencie, czyli Internecie Play na Kartę z modemem o wartości ok. 150zł.

Anonimowy pisze...

założyłem sobie to Konto internetowe dbNET jeszcze w październiku i ani w obecnej, ani w październikowej wersji regulaminu nie ma nic o obowiązku aktywacji karty do konta. W chwili obecnej zmieniło się tylko tyle, że trzeba utrzymać konto przez rok. Przy zerowej prowizji za prowadzenie, może sobie nawet leżeć po prostu puste przez czas, jaki jest wymagany.

Darek M.W. pisze...

Dobrze wiedzieć, bo nie zwróciłem na to uwagi.

Prześlij komentarz