sobota, 18 lutego 2012

BGŻOptima Kontratakuje - Lokata bezkarna – 6,3% brutto – 4 miesiącePo długim czasie posuchy w ofercie BGŻOptima przyszedł czas na sensowną lokatę.

Dla przypomnienia, BGŻOptima rozpoczęła z rewolucyjną ofertą lokaty dziennej na 6,48%. Po wycofaniu tej oferty, bank zaproponował lokatę 6% brutto na 6 miesięcy, która nie była już tak dobrą opcją. Teraz została ona nieco poprawiona. Uważam, że oferta jest na tyle dobra, że można się nią zainteresować.

Oprocentowanie opisywanej lokaty bezkarnej wynosi 6,3% brutto, czyli ok. 5,1% netto. Lokatę założymy już od 1000zł. Jest jeszcze jeden szczegół, który czyni tę ofertę jeszcze lepszą. Jest to możliwość zerwania lokaty w dowolnym momencie bez utraty odsetek.

Niestety nie jest tak różowo, lokatę można założyć tylko na etapie składania wniosku otwarcia Rachunku w BGŻOptima. Czyli, jeżeli ktoś posiada już konto, musiałby założyć je na kogoś zaufanego z rodziny. Jednak nie uważam, żeby była to aż tak świetna oferta, żeby była tego warta. Wybór należy do was.

Oczywiście czas optymalizacji dobiegł końca, lokatę zakładamy na taką kwotę jaka będzie nam najlepiej pasowała.


Szczegóły lokaty:
  • Oprocentowanie brutto: 6,3% brutto
  • Oprocentowanie netto: 5,1% netto
  • Okres: 4 miesiące
  • Kwota minimalna: 1 000zł
  • Kwota maksymalna: 20 000zł
  • Możliwość zerwania lokaty bez utraty odsetek
  • Tylko dla nowych klientów

Więcej informacji na temat lokaty na stronie banku:


Konto w BGŻOptima można założyć tutaj:

5 komentarze :

Anonimowy pisze...

od dzis jest tez nowa lokata w Toyota Banku 7% na 13-dni, kwota lokaty 13 tys.zł. http://www.toyotabank.pl/Plan_depozytowy+19.html

Sebastian Cezary pisze...

Czyli tak na prawdę nie jest to oferta dla klientów a forma reklamy. Coś czego chyba wszyscy mają powoli dość, ile można biegać(dobrze, że tylko przed komputer) by zakładać kolejne konta(które po zakończeniu ofert dobrze jest zamknąć by znów móc skorzystać...).

Oferta sama w sobie faktycznie jest dobra, ale kiedy do nich dotrze, że samą reklamą nie zatrzymają gotówki na koncie(czy zatem można się spodziewać kolejnej oferty/reklamy za 5m?)

Darek M.W. pisze...

Z ta oferta Toyoty to tez trzeba zalozyc konto, a lokata na 13 dni. Nie ma zupelnie sensu jej zakladania. Celowo pomijam takie"oferty".

Co do drugiego komentarza, jest to cos na ksztalt "Lokaty na Start" w Getinonline. Oczywiscie w celu pozyskania nowych klientow. Podobnie zreszta ja pierwsza oferta BGZOptimy.

Anonimowy pisze...

Witam,

Dziękujemy serdecznie za uwagi. Korzystając z okazji chcemy zapewnić, że nie zapominamy o naszych obecnych klientach i że jesteśmy w trakcie przygotowywania nowych propozycji oszczędzania właśnie dla nich. Już niebawem będziemy mogli przedstawić ciekawą ofertę dla wszystkich klientów.

pozdrawiam,
Anna Kozłowska
Zespół prasowy BGŻOptima

Darek M.W. pisze...

Pojawiła się nowa oferta BGŻOptimy - rachunek oszczędnościowy oprocentowany na 6,5% brutto. Zapraszam do artykułu na ten temat:

BGŻOptima - do 6,5% na Indywidualnych Koncie Oszczędnościowym

Prześlij komentarz