środa, 8 lutego 2012

Ostatni dzień na założenie lokaty antybelkowejStało się, lokaty antybelkowe definitywnie znikają z rynku.

Dzisiaj natomiast, tj. 8 lutego będziemy mieli ostatni dzień na założenie lokaty omijającej podatek Belki z bardzo korzystnym oprocentowaniem – Lokaty TAX FREE.

Oprocentowanie na lokacie TAX FREE wynosi 6% netto dla lokat zakładanych na 5-, 6- i 9-miesięcy oraz 6,05% netto na lokatach 12- i 15-miesięczych. Jest to tyle co 7,5% jak na zwykłej lokacie. Dzięki tej lokacie możemy uniknąć podatku Belki na okres do 15 miesięcy.

Oferta ważna jest do 8 lutego, natomiast samą lokatę możemy opłacić do 22 lutego. Nie istnieje żadne ryzyko w przypadku nie opłacenia lokaty, stąd warto wypełnić wniosek o lokatę, nawet gdy nie jesteśmy w 100% pewni, że chcemy na niej ulokować pieniądze. Na decyzję wciąż będziemy mieli 14 dni.

Warto przy zakładaniu lokaty ostatni raz obliczyć optymalną kwotę lokaty, aby jak najbardziej zmaksymalizować zysk.

Więcej informacji o lokacie w karcie produktu:


3 komentarze :

Studencki Portfel pisze...

Ahh szkoda, że to już teraz, mając do dyspozycji przynajmniej rok byłbym bardzo zadowolony. No cóż kto morze niech zyskuje :)

Anonimowy pisze...

A jak moge wyliczyc sobie optymalna kwote brutto, skoro kwota na jaka chce zalozyc lokate jest dzielona przez bank, ze wzgledu na niska wartosc lokaty?

Darek M.W. pisze...

Przede wszystkim, jeżeli używasz mojego programu to powinieneś ustawić kwotę maksymalną w programie taką samą jak wynika z lokaty.

A przeliczenie oprocentowania netto/brutto to można dokonać z proporcji:

opr. brutto = opr. netto * 100 / 81

Prześlij komentarz