wtorek, 13 marca 2012

Alior Bank – 6,2% brutto na 6 miesięcy


Wreszcie Alior Bank wprowadził ciekawą ofertę lokaty. Oferta, o której mowa przebija słynący z dobrych ofert lokat Getin Bank oraz BGŻOptima.

Opisywana lokata oferuje bardzo wysokie oprocentowanie w wysokości 6,20% brutto (5,02% netto) na 6 miesięcy. Kwota minimalna to 1000zł.

Jedna cecha wyróżnia tą ofertę na tle konkurencji, mianowicie: w przypadku zerwania lokaty przed terminem, klient otrzyma 100% dotychczas naliczonych odsetek. Oferta obowiązuje do 6 kwietnia 2012 r.


Można założyć dowolną liczbę lokat

Bank udostępnił swoim dotychczasowym klientom możliwość realizacji zlecenia otwarcia lokaty za pośrednictwem konsultantów Contact Center.
Pozostałe osoby mogą założyć lokatę wypełniając internetowy wniosek iLokata, dostępny na stronie www.lokata.aliorbank.pl. Zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci mogą także założyć lokatę podczas wizyty w oddziale lub placówce partnerskiej Alior Banku.

Uwaga:
Warunkiem otwarcia lokaty jest ulokowanie na niej nowych środków, tj. wpłaconych po 8 marca 2012.

Więcej informacji na temat lokaty na stronie banku:Konto w Alior Bank można założyć tutaj:

5 komentarze :

Michał Sadowski pisze...

Dzięki za cynk, czegos takiego ostatnio szukam. Czy trzeba miec u nich konto osobiste?

Anonimowy pisze...

nie trzeba mieć u nich konta

Anonimowy pisze...

Jak zwykle, do beczki miodu bank musi dodać łyżkę dziegciu. Posiadam konto w Aliorze otwarte specjalnie dla zakładania lokat(zakładane jesienią lokaty tzw. 100-dniowe) z dostępem przez net, a tu czytam:
"Bank udostępnił swoim dotychczasowym klientom możliwość realizacji zlecenia otwarcia lokaty za pośrednictwem konsultantów Contact Center".
Więc niech się wypchają łaskawcy. 5,2% to niewiele ponad inflację, wolę kupić fundusze obligacji, które ostatnio śmigają aż miło.

Anonimowy pisze...

A wiecie jak uzyskać dostęp do podglądu tej lokaty w przypadku nie posiadania u nich konta i dostępu do bankowości internetowej? Czy grzecznie trzeba czekać na koniec lokaty i wierzyć, że wszystko nalicza się prawidłowo??

Darek M.W. pisze...

Pojawiła się nowa oferta BGŻOptimy - rachunek oszczędnościowy oprocentowany na 6,5% brutto. Zapraszam do artykułu na ten temat:

BGŻOptima - do 6,5% na Indywidualnych Koncie Oszczędnościowym

Prześlij komentarz