piątek, 13 kwietnia 2012

Kredyt Bank - Lokata z premią - 6,5% (lub nawet 6,7%) na 6 miesięcyKredyt Bank jest kolejną instytucją, która może się pochwalić oprocentowaniem wyższym niż 6%.

Lokata z premią, bo o niej mowa, pozwala nam osiągnąć zysk 6,5% brutto, czyli 5,26% netto na lokacie 6 miesięcznej. W przypadku spełnienia dodatkowego warunku, tj. Wpływów na konto w Kredyt Banku otrzymamy jeszcze premię w wysokości 0,2%, czyli ostateczne oprocentowanie wyniesie 6,7% brutto.

Niestety w celu założenia lokaty należy pofatygować się do jednego z oddziałów Kredyt Banku. Dla mnie to jest wielki minus. Akurat przy pracy jest jeden oddział, więc może nawet skorzystam z oferty, jednak ten wymóg może być dla wielu osób nie do spełnienia, jako, że placówek Kredyt Banku nie ma aż tak wiele.

Kolejny minus to spełnienie warunku:

Oprocentowanie promocyjne dotyczy nowych środków na rachunku indywidualnym zgodnie z Regulaminem "Promocja za nowe środki".


Szczegóły oferty:
Termin
6 miesięcy
Waluta
PLN
Kwota
min. 1 000 zł, max. - brak
Kapitalizacja
po okresie
Oprocentowanie
stałe
Odnawialność
odnawialna lub nieodnawialna
Ilość
1 lokata indywidualna


Premia 0,2%

Jeżeli w okresie lokaty przez minimum 4 miesiące będzie wpływać na nie Twoje wynagrodzenie w kwocie powyżej 2.000 zł miesięcznie, w podziękowaniu od nas otrzymasz.

PREMIĘ w wysokości 0,2% w skali roku  podwyższającą oprocentowanie Lokaty z premią.

Dodatkowa korzyść posiadania rachunku w Kredyt Banku:

Na EKSTRAKONCIE PLUS, prawdopodobnie najwyżej oprocentowanym koncie w Europie, wszystkie środki do wysokości 3000 zł zarabiają dla Ciebie 7% w skali roku. Wystarczy, że raz w miesiącu przelejesz swoje wynagrodzenie w kwocie co najmniej 1000 zł.
  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce
  • 0 zł za przelewy internetowe
  • 0 zł za kartę debetową (wystarczy 5 płatności bezgotówkowych miesięcznie)


Uwaga!

Zapewne w przypadku odnowienia lokaty, otrzymamy na kolejny okres już oprocentowanie na warunkach obowiązujących dla 6-miesięcznej lokaty Constans w dniu odnowienia, więc radzę założyć lokatę nieodnawialną.

Podjęcie środków z rachunku lokaty przed upływem okresu umownego lokaty powoduje zerwanie lokaty i obniżenie oprocentowania do 50% oprocentowania rachunku Ekstrakonto obowiązującego w dniu zerwania lokaty.

4 komentarze :

Anonimowy pisze...

Z pierwszym "minusem" się nie zgadzam. Lokatę można założyć online bez konieczności zakładania konta co jest dużym plusem tej lokaty na nowej platformie kredyt banku kb-direct.pl czy jakoś tak

Darek M.W. pisze...

Dzięki za poprawkę.

Dziwi mnie w takim razie tekst ze strony banku, z którego wynika, że lokatę zakłada się w oddziale banku.

Anonimowy pisze...

Po co zakładać taką lokatę skoro lepiej na koncie oszczędnościowym trzymać do 10 tys zł na 6,56% netto ?

Anonimowy pisze...

Gdzie masz ofertę 6,56% netto?!

Prześlij komentarz