wtorek, 5 czerwca 2012

Alior Sync – 100zł za założenie darmowego kontaTrochę z opóźnieniem, ale w końcu piszę o akcji nowego internetowego banku nowej generacji. Chodzi oczywiście o zapowiadany od jakiegoś czasu Alior Sync.


O co chodzi?

Wraz ze startem nowego banku, prowadzona jest zakrojona na szeroką skalę akcja promocyjna.

Rejestrując się na stronie https://ty.i.sync.pl/ i odpowiadając na 4 pytania dotyczące naszych preferencji otrzymamy 20zł za każde z pytań oraz 20zł za podanie naszej ulubionej 6-cyfrowej liczby.

Razem daje to nam 100zł, które otrzymamy po założeniu konta (50zł) oraz dokonaniu 3 transakcji kartą wydaną do niego (kolejne 50zł).


Konkurs z nagrodami

Dodatkowo możemy wygrać nagrody za promowanie nowego banku (wygrywa 545 osób, które zaproszą najwięcej osób).

Nagrody to:Kiedy start i co zaoferuje Sync?

Do końca jeszcze tego nie wiadomo. Start banku zapowiadany był na czerwiec, więc całkiem możliwe, że nadejdzie lada dzień. Wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie dostaną oczywiście informacje na maila.

Co do oferty, to pytania konkursowe mogą sugerować, że bank będzie oferował nam prezenty za aktywne korzystanie z konta. Będzie również popularny ostatnio program, który pokaże nam nasze wydatki. Na tym oferta banku oczywiście się nie kończy, bo te usługi posiadają już inne banki, a Alior Sync ma być pewnego rodzaju rewolucją, „bankowym facebookiem”.

Już niebawem więcej szczegółów.

Mój link polecający: https://ty.i.sync.pl/inv/wcoSzq9cpb

2 komentarze :

Sebastian Cezary pisze...

Cóż ja już od jakiegoś czasu czekam na ten start, co prawda nie liczę na nic spektakularnego ale 100zł nie zawadzi. Ot to jak i inne bonusy za konta bankowe trafi na IKE.

Teraz tylko wyczekiwać startu tej "rewolucji".

Anonimowy pisze...

100zł a dane kosztują od 250zł do 400zł, to się za bardzo nie opłaca chyba, że tylko 100zł nas interesuje, ciekawe czy łatwo będzie zerwać ror i kartę?

Prześlij komentarz