poniedziałek, 22 października 2012

Alior Sync - 50 zł premii i 5% cashback za zakupy w Internecie za założenie kontaJeszcze jedna promocja Alior Sync na Grouponie. Ostatnie miesiące obfitują w świetne promocje bankowe na serwisach zakupów grupowych.

Tym razem Alior Sync w zamian za założenie konta poprzez ofertę na Grouponie i spełnienie pewnych warunków (m.in. jedna płatność kartą wydaną do konta) zasili rachunek osobisty premią w wysokości 50zł.

Jest to bardzo dobra oferta dla osób, które się wahały do tej pory. Konto jest naprawdę warte poświęcenia kilku minut na kupno oferty grouponowej oraz wypełnienia wniosku o konto. Robiąc zakupy choćby na allegro przyniesie nam 5% zwrotu wartości zakupów. Samo konto jest bezpłatne, więc nie ma na co czekać.

Przy okazji, Sync pochwalił się założeniem kont przez przeszło 100 000 osób.

Konto w Alior Sync opisywałem szerzej tutaj:


Jak otrzymać premię 50 zł?

1) Kup Groupon
2) Do 4.11.2012 załóż konto osobiste Alior Sync, korzystając z wniosku, przygotowanego specjalnie dla użytkowników portalu Groupon.pl. Link do niego znajdziesz na swoim grouponie.
3) Do 25.11.2012 dokonaj płatności kartą wydaną do konta
4) Do 7.12.2012 otrzymasz na nowe konto premię 50 zł od Alior Sync
·  Oferta skierowana jest tylko do nowych klientów Alior Banku i Alior Sync
·  Podstawą do wypłacenia premii jest wypełnienie wniosku internetowego, do którego link znajduje się na grouponie, oraz spełnienie warunków określonych w regulaminie promocji
·  1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.


Szczegóły oferty Alior Sync:

Tabeli opłat i prowizji

0 komentarze :

Prześlij komentarz