wtorek, 2 października 2012

Getin Online / Open Online – Lokata Nowy Zysk / Lokata XXL– 6,6% na 6 miesięcyGetin Bank w ostatnim czasie oferujący oprocentowanie 6,4 - 6,5% brutto tym razem podwyższył poprzeczkę i zaoferował 6,6% brutto (5,35% netto) na 6 miesięcy.

Najwyraźniej banki potrzebują obecnie kapitału, gdyż coraz więcej banków wprowadziło promocyjne oprocentowanie. Stąd też tak duża liczba wpisów na temat lokat.

Promocyjne oferty banków:

Oferta lokaty na 6,6% jest naprawdę dobrą ofertą. Niestety posiada też wady. Na lokacie można ulokować wyłącznie nowe środki, tj. nadwyżkę powyżej salda lokat złotowych Klienta w Getin Online oraz Open Online (wg stanu na 24.09.2012 r.).

Co do lokat, to nie zmieniło się nic odnośnie minimalnej kwoty lokaty. W Getinonline jest to 1000zł, natomiast w Openonline dwa razy mniej, czyli 500zł.Szczegóły oferty:

Lokata z oprocentowaniem stałym 6% w skali roku, na 6 miesięcy, z kapitalizacją odsetek na koniec okresu umownego. Na lokacie należy ulokować nowe środki, tj. nadwyżkę nad saldem lokat złotowych Klienta w Getin Online oraz Open Online (wg stanu na 24.09.2012 r.). W dniu 12.10.2012 r. Bank sprawdzi saldo lokat Klienta na dzień 08.10.2012 r. Jeżeli warunek dotyczący nadwyżki zostanie spełniony, oprocentowanie na lokacie zostanie podniesione do poziomu 6,6%. Szczegóły oferty są dostępne na stronie www.getinonline.pl lub www.openonline.pl.


Uwaga!
Oferta ważna do 5 października. Natomiast lokatę należy opłacić w ciągu trzech dni od złożenia wniosku, tj. najpóźniej do 8 października.

Kolejna uwaga. Zaraz po założeniu lokaty najlepiej ją edytować tak, aby nie uległa automatycznemu odnowieniu na gorszych warunkach.

Więcej informacji na temat lokaty na stronie banku:

4 komentarze :

Darek M.W. pisze...

Z powodu jakiś problemów z platformą bloggera musiałem usunąć tamten wpis i dodać nowy.

Dzięki Tomo za cynk, że coś jest nie tak. Edytowałem linka a ten dalej po staremu został, dziwna sprawa.

Anonimowy pisze...

Też przekierowanie z fb nie działa,ale to nie tylko u Ciebie ...

Darek M.W. pisze...

Tak, bo musiałem na nowo opublikować wpisy, edycja nic nie dała. Nowe wpisy mają inny adres. Ale poprawię dopiero wieczorem.

Unknown pisze...

Cześć,
A mógłbyś to wszystko wyjaśnić na przykładzie (jakoś nie znam się na słownictwie bankowym :)) nie bardzo rozumiem co oznacza "nadwyżkę nad saldem lokat złotowych Klienta w Getin Online oraz Open Online (wg stanu na 24.09.2012 r.)."
Czyli co jak 24.09.2012 miałem np 10000 zł na lokatach a dzisiaj mam 20000 na koncie to muszę założyć lokatę "Nowy zysk" w wysokości do 10000 zł żeby spełnić warunek podniesienia oprocentowania ?

Prześlij komentarz