poniedziałek, 8 października 2012

ING Bank rozdaje 200zł za założenie internetowego Konta z Lwem DirectKolejny bank po Alior SyncMeritum Bank, Raiffeisen Banku, czy BankuBPH oferuje przyzwoitą premię za otwarcie konta. Tym razem ING Bank daje 200zł premii na grouponie za jego otworzenie i spełnienie kilku warunków.


O Koncie z Lwem Direct słów kilka

Samo konto jest dosyć przyjemne w obsłudze i posiada wiele zalet. System internetowy jest dopracowany i prosty w obsłudze. Poza tym posiada wszystkie cechy, dzięki którym piszę o tej ofercie na blogu, czytaj 0zł, przy wykonaniu transakcji na 100zł miesięcznie.

Zalety konta:
  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju
  • 0 zł za przelew krajowy elixir w PLN przez Internet na rachunek w innym banku w kraju
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach
  • 0 zł za usługę cashback

Wady konta

  • Karta do konta jest płatna (7zł), jeżeli nie wykonamy miesięcznie (od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca) nią transakcji bezgotówkowych na min. 100zł.

Więcej informacji znajdziemy na stronie banku: Konto z Lwem Direct


Jak otrzymać premię 200zł?

1) Kupienie grouponu za 0 zł
2) Do 21.10 należy wypełnić wniosek internetowy o otwarcie Konta z Lwem Direct, korzystając ze specjalnego formularza kontaktu. Link do niego znajdziemy na swoim grouponie
3) Do 09.11 należy podpisać umowę o prowadzenie konta, umowę o świadczenie usługi bankowości elektronicznej ING BankOnLine oraz umowę o kartę VISA zbliżeniową lub Debit MasterCard zbliżeniową. W tym czasie należy również aktywować też kartę i dostęp do bankowości elektronicznej ING Banku Śląskiego
4) Do 31.12 na koncie muszą zostać rozliczone transakcje bezgotówkowe (zakupy) na łączną kwotę min. 1000 zł wykonane kartą wydaną do konta ( to jest chyba najcięższy warunek)
5) Podstawą skorzystania z promocji jest spełnienie łącznie wszystkich warunków opisanych w regulaminie promocji


Ważne:
  • Oferta przeznaczona tylko dla osób, które w dniu rozpoczęcia promocji są osobami pełnoletnimi, uprawnionymi do zawarcia umowy o prowadzenie Konta z Lwem Direct i w dniu rozpoczęcia promocji nie były posiadaczami Konta z Lwem: Direct, Klasyczne, Student, Komfort, VIP dla klientów indywidualnych w ING Banku Śląskim
  • Link do groupona


Kiedy zostanie wypłacona premia?

Za regulaminem:
„Termin wypłaty premii jest uzależniony od miesiąca, w którym uczestnik spełnił łącznie wszystkie warunki Promocji wskazane w § 3:
2.1) Jeśli warunki Promocji wskazane w § 3 zostały spełnione w okresie do 31.10.2012 – wypłata premii następuje do 30.11.2012
2.2) Jeśli warunki Promocji wskazane w § 3 zostały spełnione w okresie do 30.11.2012 – wypłata premii następuje do 31.12.2012 roku,
2.3) Jeśli warunki Promocji wskazane w § 3 zostały spełnione w okresie do 31.12.2012 – wypłata premii następuje do 31.01.2013 roku.”


Podsumowanie

Kolejny bank przy spełnieniu kilku niezbyt uciążliwych warunków wypłaci nam premię. Myśle, że warto zadać sobie trochę trudu J
Nie znalazłem nigdzie zapisu mówiącego o tym, że po wypłacie premii należy posiadać aktywne konto przez określony czas. Także możemy je zamknąć jeszcze przed końcem roku a wypłacone pieniądze przeznaczyć na prezenty świąteczne.

17 komentarze :

Anonimowy pisze...

Proszę podpowiedzieć mi gdzie mogę zapłacić rachunki kartą do tego konta aby było liczone do tych 1000zł? Głównie czynsz, woda, gaz, prąd, Internet.

Anonimowy pisze...

Taka pierwsza myśl - http://www2.zabka.pl/pl/uslugi/zapata-kart-patnicz-za-rachunki.html

RO pisze...

Żeby to jeszcze bylo 500, a nie 1000 PLN do wydania kartą to by było całkiem kuszące, a otwierać konto, żeby je zamknąć to nieco mi sie mija z celem, choć 200 PLN kusi ;)

Anonimowy pisze...

"Do 31.12 na Twoim koncie zostaną rozliczone transakcje bezgotówkowe (zakupy)", czyli nie można zrobić opłat?

Darek M.W. pisze...

Zgadza się, tak ja to rozumiem.

Darek M.W. pisze...

Akurat będzie na prezenty. Tylko trzeba zrobić trochę zakupów do tego czasu.

Anonimowy pisze...

Ej, a poczytajcie sobie regulamin, a nie informację handlową ze strony. W końcu to on nas wiąże, nie?

Anonimowy pisze...

To nie jest ważne, liczy się regulamin, a transakcja opłacania rachunków musi być wykonywana bezgotówkowo. Żabka :)

Anonimowy pisze...

Też tyle nie wydaje, ale rodzic tak, im szybciej się założy tym więcej czasu na wydawanie, do tego można rachunki puścić w Żabce. Internet zapłacić z góry za rok a potem odłożyć powoli. Trzeba kombinować. 2-3miesiące to sporo czasu, ja myślę czy dam radę na dwie premie bo są 2 osoby w domu :) 1000zł to nie problem ;P Tylko jak zamknąć kartę potem aby nie płacić 7-14zł i nie musieć wydawać 200zł mc ktoś wie?

Darek M.W. pisze...

Ciekawa usługa, muszę się temu przyjrzeć bo przyznam, że tego nie widziałem.

Anonimowy pisze...

"1.5) na ich Koncie do 31.12.2012 r. zostaną rozliczone i zaksięgowane transakcje bezgotówkowe wykonane Kartą wydaną do Konta Uczestnika na łączną kwotę minimum 1000 zł." ;)

Anonimowy pisze...

1,89 PLN lub 0,4% / 100 x RACHUNEK np. 620zł to prowizja 2,48zł

Anonimowy pisze...

ale to za każdy jeden rachunek biorą 1,89, a skad ja wezne pojedyńczy rachunek na 500zł

Anonimowy pisze...

Jeśli nie puszczą dwóch + jako jeden, to trudno, trzeba zainwestować te nawet 10zł na rachunki i wyjść 190zł na plusie. Trudno.

Anonimowy pisze...

Ktoś już robił opłaty w Żabce? Jak to wygląda w systemie i w samym sklepie?

Anonimowy pisze...

dostał już ktoś kase?

Anonimowy pisze...

Ja dostałem wczoraj a robiłem tylko opłaty w Żabce :)

Prześlij komentarz