czwartek, 11 października 2012

Santander Consumer Bank – Lokata 6,7% na 12 miesięcyPrzyszła kolej na kolejny bank, który postanowił powalczyć o kapitał. Tym razem jest to Santander Consumer Bank. Opisywana oferta – 6,7% na 12 miesięcy przebija dotychczas opisywane oferty pozostałych banków.

Bank oferuje również świetną ofertę lokaty na 15 miesięcy – Lokata Direct+ Internet na 6,6% oraz Lokata Zysk+ i Direct+ na 6,5%.


Alternatywne oferty banków:


Informacja ze strony banku:

Wrocław, 8 października 2012 r. – 6,7 proc. na 12-miesięcznej lokacie proponuje klientom Santander Consumer Bank w ramach kampanii telewizyjnej, która rozpoczęła się 8 października. To obecnie najwyżej oprocentowana lokata roczna dostępna na polskim rynku.”

Jeżeli chodzi o samą ofertę, bardzo ciężko znaleźć więcej informacji na stronie banku, struktura jest dla mnie bardzo nieprzejrzysta.


Szczegóły oferty:
  • Oprocentowanie brutto – 6,7%
  • Oprocentowanie netto – 5,47%
  • Kwota minimalna – 1000 zł - Lokata Zysk+ Wzrost
  • Kwota minimalna – 5000 zł - Lokata Direct+ on-line
  • Kwota minimalna – 5000 zł - Lokata Direct+ Wzrost


Więcej informacji na temat lokaty na stronie banku:

2 komentarze :

Anonimowy pisze...

Zakładałeś może już tą lokatę? Okres bardzo długi, rok czasu to trochę jest, każdy mówi, że oprocentowanie spadnie i to do wartości 2% netto (tak było na zachodzie nawet do 0% spadło), ale zastanawia mnie fakt ile bank taką promocję będzie proponował. Może lepiej do Skoków na 6 miesięcy, tylko te opłaty, ciekawe czy kiedykolwiek je zlikwidują?

Darek M.W. pisze...

Tak, założyłem tą lokatę, a w zasadzie żona to zrobiła :)

Jak nie zamierza się wyciągać wszystkich pieniędzy przez jakiś czas (jak jest w moim wypadku) to jest to świetna oferta. Tym bardziej, że już raczej na pewno spadną stopy procentowe niebawem.

Prześlij komentarz