piątek, 30 listopada 2012

BZ WBK - do 150zł premii za założenie konta
Do banku oferującego premię w zamian za założenie konta dołączył bank BZ WBK. Tym razem jednak nie jest to jednak promocja na Grouponie.


Zasady promocji

Promocja o której mowa nosi nazwę „3 kroki - internetowa promocja Konta<30. Aby otrzymać maksymalną premię 150zł trzeba spełnić trzy kroki. Złóż wniosek o e-Konto<30, kartę Visa Electron<30 i usługi BZWBK24 przez Internet w terminie do 31 grudnia 2012r. 

50zł otrzymamy po spełnieniu każdego z nich, są to:

1.      Zawarcie umowy o wnioskowane produkty i zasilenie konta do końca stycznia 2013r. na min. 100zł (pierwsze 50zł otrzymamy w lutym)
2.      Spełnienie powyższego warunku i od 1 do 28 lutego 2013r.zapłacenie kartą za min. 200 zł (drugie 50zł otrzymamy w marcu)
3.      Spełnienie powyższego warunku i od 1 do 31 marca 2013r.zapłacenie kartą w Internecie za min. 50 zł (ostatnie 50zł otrzymamy w kwietniu)

Warto jeszcze przyjrzeć się warunkom z regulaminu promocji:

Uczestnikiem promocji może być osoba spełniająca łącznie następujące warunki („Uczestnik”):
  • w okresie od 19 listopada 2012 roku do 31 grudnia 2012 roku wypełni wniosek internetowy lub zawnioskuje telefonicznie o założenie Konta<30 („Konto”) z kartą Visa Electron<30 lub kartą MasterCard PAYBACK Multi („Karta”) i usługami bankowości elektronicznej BZWBK24
  • w okresie ostatnich 12 miesięcy poprzedzających moment zawarcia umowy o Konto nie posiadała w Banku żadnego Konta osobistego (z wyłączeniem Konta Walutowego lub Konta Oszczędnościowego)
  • nie wniosła sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych przez Bank w celach marketingowych.e-Konto<30 - szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta - do 26 roku życia, a po ukończeniu 26 lat - pod warunkiem wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie.
  • 0 zł za zlecenia stałe i przelewy internetowe w systemie Elixir.
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK oraz Kredyt Banku.
  • 0 zł opłata miesięczna za kartę, w przypadku rozliczenia przez Bank w poprzednim miesiącu kalendarzowym co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej dokonanej przy użyciu karty (np. płatność w sklepie lub internecie)
  


Wnioski

Idealna promocja dla osób które lubią premie od banków za spełnienie kilku warunków. Tym razem stawką jest 150zł. Aby je otrzymać należy spełnić proste trzy kroki: w określonych ramach czasowych otworzyć konto wraz z kartą oraz usługami bankowości internetowej, zapłacić kartą 200zł oraz 50zł w Internecie.

Moim zdaniem warto skorzystać z tej promocji, jeżeli komuś nie przeszkadzają powyższe warunki.

Więcej:

16 komentarze :

Anonimowy pisze...

Czy osoba powyżej 30lat może skorzystać?

Darek M.W. pisze...

Niestety nie:

"Konto osobiste dla młodych do 30. roku życia - bez opłat za prowadzenie do 26. roku życia i przelewy internetowe. Do wyboru karta Visa Electron<30 lub MasterCard PAYBACK Multi."

Anonimowy pisze...

No i chyba nic nie stoi na przeszkodzie żeby połączyć tą promocje z tym: http://www.drogadowlasnegom.pl/2012/11/bz-wbk-zimowa-promocja-7-zwrotu-za.html ?

Anonimowy pisze...

Jak dlugo trzeba posiadac to konto zanim sie je zamknie? Czt wplyw na konto 1000 zl musi pochodzic od pracodawcy czy moze to byc przelew z innego banku, np. z mojego konta?

Anonimowy pisze...

Czy pisze tak w regulaminie?

Darek M.W. pisze...

Po zgarnięciu premii można je zamknąć.

Wpływy mogą być z Twojego konta w innym banku i od razu możesz z powrotem je przelać.

Darek M.W. pisze...

Tzn. jak?

Darek M.W. pisze...

Zgadza się, ja nie widzę zapisu wyłączającego z tamtej promocji.

Marcus pisze...

Jeśli ma się ukończone 26 lat to wystarczy przelać na konto 1000 zł, a potem można zrobić przelew z powrotem i warunek będzie spełniony?

Darek M.W. pisze...

Zgadza się.

Anonimowy pisze...

Że konta nie mogą założyć osoby powyżej 30 roku życia?

Anonimowy pisze...

A jeżeli 30tkę kończę 15tego grudnia b.r., a 10tego złożę wniosek, to się łapię na promocję? ;-)

Darek M.W. pisze...

Myślę, że nie ma już sensu. Chociaż trzebaby zapytać w banku.

Anonimowy pisze...

Składaj wniosek teraz a nie 10tego!! Ja bym tak postąpił.

Anonimowy pisze...

Czy otrzymał ktoś te pierwsze 50 zł?

Darek M.W. pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.

Prześlij komentarz