poniedziałek, 26 listopada 2012

BZ WBK – Zimowa promocja - 7% zwrotu za płatności kartą w Internecie



Kolejny bank postanowił zaoferować cashback za transakcje (internetowe) wykonane kartą. Tym razem jest to bank z czołówki – BZ WBK, który po połączeniu z Kredyt Bankiem stanie się trzecią siłą w kraju. Czyżby promocja miała zatrzymać odpływ klientów do Alior Sync, który na stałe oferuje zwrot 5% wartości transakcji internetowych z pewnymi ograniczeniami?!

BZ WBK podczas promocji oferuje zwrot 7% wartości transakcji dokonanych w Internecie za pomocą kart do konta oraz kart kredytowych.



Jak otrzymać zwrot 7% wartości zakupów?

Należy wypełnić następujące warunki:
  • zgłoś swój udział w promocji wysyłając formularz
  • dokonaj zakupów w sklepie internetowym lub na aukcji na łączną kwotę co najmniej 50 zł w danym okresie promocji
  • wybierz jako formę płatności kartę płatniczą

Promocja dotyczy następujących kart banku BZ WBK:
  • karta wydana do konta osobistego
  • karta kredytowa
  • karta płatnicza Visa Business Electron wydana do rachunku prowadzonego w ramach Biznes Pakietu Mini

Szczegóły

Promocja przebiega w dwóch etapach:
  • 26 listopada – 31 grudnia 2012r.
  • 1 – 31 stycznia 2013r.

W każdym etapie możemy otrzymać 7% zwrotu za płatności kartą w Internecie (maksymalnie 50 zł). W sumie w obu turach może to być 100zł.

Aby otrzymać maksymalny zwrot należy dokonać w każdym etapie płatności internetowych (każda z płatności powyżej 50zł) na kwotę 715zł.

Trochę martwi mnie zapis jaki możemy znaleźć w regulaminie:
„Promocja trwa od 26 listopada 2012 r. do 31 stycznia 2013 r. lub do wyczerpania puli Nagród. („Okres trwania Promocji”)”.

Jednak suma przeznaczona na promocję, jest całkiem spora i wystarczy na 50 000 osób, które wykorzystają maksymalny limit:
„Suma Nagród Promocji wynosi 1 000 000 zł. oraz została podzielona na dwie Tury. W 1 Turze Promocji wynosi 500 000 zł oraz 2 Turze Promocji wynosi 500 000 zł.”

Jeżeli mamy więcej kont z wydanymi do nich kartami, zwrot możemy otrzymać kilka razy.

Zwrot zostanie naliczony do końca każdego miesiąca kalendarzowego następującego po Turze w której zostały spełnione warunki Promocji.


Wyłączenia

Z Promocji wyłączone są Płatności on-line Kartą w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako:
- zakłady bukmacherskie, kasyna,
- usługi transportowe,
- instytucje finansowe,
- brokerzy oraz pośrednicy ubezpieczeniowi,


Więcej:

9 komentarze :

Anonimowy pisze...

https://www.bzwbk.pl/mikrosite/konto-przed-30/lp-1/konto-30.html?utm_source=o2&utm_medium=mailing&utm_content=e-mail_html_3_kroki&utm_campaign=konto_mniej30_11_2012

to też ciekawa promocja BZ WBK

Anonimowy pisze...

Witam,

Ja może trochę nie na temat, ale jako, że jest to najświeższy post na blogu, to napiszę tutaj.

Jestem czytelnikiem bloga od dłuższego czasu. Mój portfel, na chwilę obecną, wykazuje zbliżoną ilość środków, jak autora bloga. Również chciałbym w niedługim czasie zakupić mieszkanie. Różnica jest natomiast taka, że po przeglądnięciu ofert sprzedaży mieszkań w moim mieście (na chwilę obecną dobrze się w nim czuję i nie chciałbym zmieniać go na inne) wychodzi na to, że całkiem przyzwoite mieszkanie dwupokojowe, w nie najgorszej lokalizacji, mogę kupić w cenie ok. 120 - 160 tys. zł. Piszę o przedziale ok. 38 - 55 m2, w takie obecnie celuję z uwagi na stosunkowo niski czynsz; takie mieszkanie wydaje mi się wystarczające dla pary jeszcze przed 30tką i póki co, jeszcze bez dzieci.

Zastanawiam się, czy kupować teraz, czy czekać. Jestem trochę w gorącej wodzie kąpany i już byłem nawet oglądać kilka mieszkań; zbieram też oferty kredytowe. Patrząc natomiast realnie, jestem w stanie uzbierać pełną sumę na zakup w ciągu powiedzmy dwóch lat i nie męczyć się z żadnymi kredytami. Obawiam się jednak, czy ceny nieruchomości nie podskoczą...

Z góry dziękuję za wszystkie rady.

Darek M.W. pisze...

Cieszę się, że bywasz u mnie na blogu :) Dobrze wymienić zdanie z osobą, która znajduje się w podobnej sytuacji. Następnym razem pisz proszę w podsumowaniu miesięcznym lub w temacie nieruchomości.

Jeżeli chodzi o mieszkania to uważam, że dopóki nie mamy musu jego kupna (np. dzieci) to warto się wstrzymać. Jeżeli planujecie dziecko, to za jakiś czas 2 pokoje mogą się okazać niewystarczające. Czy warto się potem bawić we wszystkie formalności związane ze sprzedażą/kupnem kolejnego mieszkania?!

Możemy też policzyć opłacalność kupna nie biorąc pod uwagę zmiany wartości nieruchomości.
Np. czy wcześniej spłacisz kredyt mieszkaniowy czy uzbierasz pieniądze, żeby kupić mieszkanie za gotówkę?

Argumentem za byłoby skorzystanie z RnS oraz wygoda mieszkania na własnym, urządzania mieszkania po swojemu, itd. To już sprawa zależna od konkretnej sytuacji.

Anonimowy pisze...

Czy przeszkadza, że miało się kiedyś konto walutowe?

Anonimowy pisze...

Moim zdaniem 2 pokoje są idealne dla pary. Jeden pokój sypialnia, pokój dzienny, kuchnia, łazienka. Przy potomstwie to już nie bardzo, powinno się zmienić na większe.

Anonimowy pisze...

Raczej nie:
b. w okresie ostatnich 12 miesięcy poprzedzających moment zawarcia umowy o Konto nie posiadała w
Banku żadnego Konta osobistego (z wyłączeniem Konta Walutowego lub Konta
Oszczędnościowego)

Darek M.W. pisze...

Zgadza się, już mam praktycznie gotowy wpis na ten temat.

Anonimowy pisze...

Chyba w tej promocji nie ma wykluczenia zakupów na Allegro (jak np. w zwrocie 10% od mBanku)? Bo w regulaminie nic nie znalazłem.

Darek M.W. pisze...

Nie powinno być, jednak nie wiem jak są traktowane płatności allegro i PayU. Moim zdaniem powinien być naliczany.

Prześlij komentarz