środa, 28 listopada 2012

Vivus.pl – pierwsza pożyczka do 1000zł na 30 dni za darmoRynek pożyczek pozabankowych kwitnie w najlepsze. Coraz to nowe firmy wchodzą na polski rynek. Konkurencja jest już tak duża, że niektórzy gracze oferują ciekawe promocje, jak choćby opisywany Vivus.pl.

Jeżeli potrzebujecie pożyczki na krótki okres i jesteście pewni jej spłaty w ciągu 30 dni to jest to wspaniała okazja aby za darmo pożyczyć 1000zł.

Sam uwielbiam takie promocje i nie omieszkałem z niej skorzystać.


Jak wziąć darmową pożyczkę?

Wystarczy wypełnienie prostego wniosku, w którym podajemy imię, nazwisko, PESEL, dane dowodu osobistego, nr telefonu komórkowego oraz maila.


Następnie musimy przelać kwotę 0,01zł na konto firmy Vivus, który posłuży weryfikacji naszej osoby. Vivus.pl posiada konta bankowe w PKO BP, Pekao, ING, Kredyt Bank, Millennium oraz Alior Bank.

W przypadku posiadania konta w jednym z wymienionych banków, pożyczkę otrzymamy już nawet po 15 minutach.

Kliknij aby wziąć darmową pożyczkę.Uwaga!!!
Okres pożyczki to 30 dni, więc warto pilnować okresu spłaty, aby nie zapłacić 84zł za dzień spóźnienia. RRSO takiej pożyczki natychmiast osiąga niespotykane na rynku bankowym wartości.


Zarabiaj za polecenie kolejnych osób

Dodatkowo serwis daje nam możliwość zarobienia 30zł za polecenie kolejnych osób. W sumie możemy zarobić do 150zł!

Wiecej na temat programu bonusowego.


Wnioski

Dzięki opisywanej ofercie możemy na miesiąc otrzymać zupełnie za darmo pożyczkę na kwotę 1000zł. Dodatkowo możemy zarobić do 150zł za polecenie następnych osób.

Firma Vivus liczy oczywiście na to, że po 30 dniach zapomnimy o spłacie lub postanowimy przedłużyć okres spłaty. W takim wypadku zysk jest niesamowicie wysoki. Pożyczanie opłaca się nawet przy spłacalności rzędu 70%.

Dlatego, gdy potrzebujecie pożyczki na dłuższy okres, lepiej skorzystać z oferty serwisów social lending, jak choćby kokos.pl, gdzie koszt pożyczki będzie zdecydowanie niższy (co najmniej o rząd wielkości). O serwisach pożyczkowych pisałem tutaj: Serwisy pożyczkowe Social Lending.


Więcej:

13 komentarze :

Studencki Portfel pisze...

A jakby wziąć kredyt, wrzucić na lokatę ? Czy na jakieś konto oszczędnościowe ?

Darek M.W. pisze...

Ja tak właśnie zrobiłem.

Anonimowy pisze...

I zarobicie na takim koncie 5 złotych. Super, naprawdę.

Anonimowy pisze...

Czy trzeba posiadac jakies dane o wynagrodzeniu?

Anonimowy pisze...

Dla 4-5zł odsetek nie warto się bawić. Bo rozumiem, że sam za polecenie masz np. 150zł to jasne. Ale ryzyko "zapomnienia" czy "spóźnienia" się przelewu jest zbyt duże w mojej opinii.

Darek M.W. pisze...

5zł + 30zł od każdej poleconej osoby, np. można na kogoś z rodziny wziąć. Wiadomo, to już bardziej skomplikowana sprawa.

Darek M.W. pisze...

Nie trzeba. Jednak z tego co wiem Vivus sprawdza nas w BIK, za co płaci ok. 30zł od jednego zapytania.

Poza tym sprawdzane są tylko dane z przelewu.

Darek M.W. pisze...

Za jedno polecenie dostaniesz 30zł, w sumie do 150zł. Tylko trzeba kogoś namówić na produkt, i w formularzu polecenia podać jego dane.

Anonimowy pisze...

A co za problem wziąść darmową pożyczkę polecić produkt mamie, żonie, ćioci, komukolwiek i zgarnąć kasę za polecenie po czym od razu spłacić pożyczkę. Nie trzeba o niczym pamiętać, kaskę z polecenia zgarniasz...cała operacja pewnie zajmie mniej niż tydzień. Czysty zysk :)

Darek M.W. pisze...

Właśnie dlatego napisałem o tej promocji :)

Anonimowy pisze...

Już całą moja rodzina leci i bierze pożyczkę 1000zł na 1 dzień by dostać 30zł od łebka. Nie dla mnie coś takiego.

Darek M.W. pisze...

Nikt Ci nie każe. Kto chce ten skorzysta. Jest to jakiś pomysł na dodatkowy zarobek.

Z chęcią poczytam o innych.

Anonimowy pisze...

Dokładnie. Nikt nikomu nie karze korzystać z takich okazji. Ja niedawno zarobiłamkilkaset złotych zakładając konta w Bgż Optimie mojej rodzinie i zamykając je po kilkunastu dniach. Jeśli dla kogoś kilka godzin pracy i zarobek 100 czy 200 złotych to mało, to po co w ogóle czyta takie artykuły? Pozdrowienia dla autora.

Prześlij komentarz