niedziela, 16 grudnia 2012

Nakarmtelefon.pl – trzecie doładowanie telefonu gratisSerwis nakarmtelefon.pl oferuje właśnie świetną promocję na doładowania telefonów. Za podwójne doładowanie telefonu kwotą 25zł lub 30zł (doładowania muszą być identyczne) poprzez aplikację mPotwór (dostępna na iPhone’a i telefony z systemem Android) otrzymamy trzecie doładowanie o takiej samej wartości (25zł lub 30zł) gratis.

Uwaga!
Doładować może dwa różne numery telefonów, promocyjne doładowanie otrzyma telefon doładowany jako drugi.

Promocja obowiązuje od dnia 28 listopada 2012 r. do dnia 3 stycznia 2013 r.Jak skorzystać:

1. Z promocji mogą skorzystać Użytkownicy, którzy doładują konto lub konta abonentowi lub abonentom sieci komórkowych: Plus, Play, Orange, T-Mobile, Heyah i Sami Swoi („Abonenci”) przez aplikację mPotwór, przy czym Użytkownik może być zarazem Abonentem.
Aplikację można pobrać ze strony www.nakarmtelefon.pl.
2. Warunkiem skorzystania z Promocji jest doładowanie dowolnego konta lub kont pre-paid Abonenta lub Abonentów przez Użytkownika dwa razy identyczną kwotą 25 lub 30 zł.
3. Numery zasilanych kont pre-paid nie muszą być za każdym razem takie same.
4. Doładowania, o którym mowa w pkt 1 i pkt 2 należy dokonać nie wcześniej niż o godzinie 00:01 dnia 28 listopada 2012 oraz nie później niż o godzinie 23:59 dnia 3 stycznia 2013 r.

Bonus w postaci trzeciego zasilenia zostanie dokonany natychmiast po drugim doładowaniu.

 Z bonusa można skorzystać raz w ciągu tygodnia kalendarzowego (tydzień kalendarzowy zaczyna się w poniedziałek o godzinie 00:00 i kończy w niedzielę o 23:59).

Stąd wynika prosty wniosek, że możemy jeszcze skorzystać z trzech promocyjnych doładowań!!!


Dodatkowy bonus:

Posiadacze kont w Alior Sync, otrzymają dodatkowo cashback 5% za dokonane płatności.

Prawdopodobnie zwrot naliczony zostanie również w opisywanej jakiś czas temu promocji banku BZ WBK – 7% zwrotu za płatności kartą w Internecie. Dodatkowo wciąż można uzyskać 150zł za założenie konta w BZ WBK


Więcej:

1 komentarze :

Anonimowy pisze...

Widzę wielki kryzys w branży teleinformatycznej, ceny polecą na łeb na szyję, trzeba czekać za ruchem virgin.

Prześlij komentarz