czwartek, 10 stycznia 2013

77 zł za założenie konta w BGŻ Optima
Pojawiła się kolejna świetna oferta promocyjna. Tym razem oferta pochodzi od serwisu Bankier.pl, którego właścicielem jest Grupa Allegro. Za założenie konta w BGŻ Optima poprzez program Bankier Starter otrzymamy aż 77zł.Polecam także dwie inne promocje, gdzie do zgarnięcia jest odpowiednio 200zł i 20zł:Jak wziąć udział w promocji „Zgarnij 77 zł Premii na Start”?Aby wziac udział w promocji należy:

a)    w okresie od 07.01.2013 r. do 18.01.2013 r. złożyc prawidłowo wniosek internetowy o Konto BGŻOptima, tylko i wyłacznie za posrednictwem dedykowanego linku, który bedzie dostepny pod adresem: https://bankierstarter.pl/panel/ (po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się w serwisie bankier.pl)

b)    maksymalnie do dnia 25.01.2013 r. po złożeniu Wniosku aktywowac w pełni Konto BGżOptima na zasadach okreslonych w § 9 Regulaminu BGŻOptima spełniajac w szczególnosci poniższe warunki:

a.    dokonac inicjujacego przelewu w kwocie co najmniej 1 PLN na wskazany w podpisanej umowie ramowej rachunek w ramach Konta BGŻOptima

b.    uzyskac pozytywna identyfikacje Uczestnika przez Bank i weryfikacje jego danych na podstawie danych zawartych w inicjujacym przelewie (imie, nazwisko, adres zameldowania).

c)    Po powiadomieniu o przyznaniu premii gwarantowanej poprzez wiadomość e-mail wysłaną do dnia 15.02.2013r. należy:

a.    W ciągu 5 dni od otrzymania wiadomości e-mail o przyznaniu premii, podanie w panelu, do którego link został przesłany, pełnych i prawdziwych danych osobowych oraz numeru Konta BGŻOptima


Szczegóły promocji:
  • W promocji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które są użytkownikami serwisu Bankier.pl lub dokonają rejestracji w okresie promocji (link do rejestracji)
  • Premia zostanie przekazana na rachunkek w BGZOptima do 14 dni roboczych od dnia rozstrzygnięcia promocji (do 15.02.2013 r.)
  • Warunkiem udziału w Promocji i odebrania premii jest podanie w panelu, do którego link zostanie przesłany przez Organizatora w wiadomosciach e-mail, pełnych i prawdziwych danych osobowych oraz numeru Konta BGŻOptima założonego podczas Promocji, na który ma zostac przekazana premia gwarantowana.

Na temat konta w BGŻOptima słów kilka:Konto w BGŻ Optima to:

  • Całkowity brak opłat
  •  Promocyjne oprocentowanie – 6,3%
  •  Lokata bezkarna – czyli 6% na 3 miesiące
  •  Fundusze inwestycyjne
 
Wnioski


Konto w BGŻOptima jest w pełni darmowe i oferuje bardzo dobrą ofertę dla osób chcących oszczędzać. Można tam przelewać pieniądze, które mając w portfelu wydalibyśmy w jakiś głupi sposób. Przelewając natomiast określoną kwotę na konto oszczędnościowe w BGŻOptima zaczynamy dobrą drogę zbierając kapitał choćby na wkład własny do mieszkania, który już od 2014 roku będzie bezwględnie wymagany przez banki. Jest to tylko jedna z propozycji.


Opisywana oferta jest świetną opcją dla osób , które:

a)    Chcą zgarnąć premię i za jakiś czas zamknąć konto

b)    Osób, które nie potrafią zmusić się do oszczędzania

Więcej:

57 komentarze :

Anonimowy pisze...

A jak zamknąć później ewentualnie ten rachunek, bo w Internecie nie ma na ten temat żadnej informacji...
W serwisie transakcyjnym nie ma opcji zamknięcia rachunku, tylko lokat. Z kolei w regulaminie usług jest info, że zamyka się drogą elektroniczną.

A na stronie Świnek jest tylko taka lakoniczna odpowiedź:
W jaki sposób mogę zamknąć rachunek?
Nie chcielibyśmy, abyś rezygnował z rachunku, ale jeżeli będziesz musiał to zrobić skontaktuj się Centrum Obsługi Klienta.

Darek M.W. pisze...

"Wypowiedzenie Umowy Ramowej, zamknięcie Rachunków:

3. Klient może w każdym czasie wypowiedzieć Umowę Ramową lub złożyć Dyspozycję zamknięcia dowolnego Rachunku Celowego, Rachunku Lokaty Terminowej lub Portfela Inwestycyjnego. Zamknięcie Rachunku Głównego dokonywane jest w trybie wypowiedzenia Umowy Ramowej. Dla uniknięcia wątpliwości interpretacyjnych, złożenie Dyspozycji zamknięcia Rachunku Celowego lub Rachunku Lokaty Terminowej oznacza wypowiedzenie umowy o prowadzenie Rachunku, którego dana Dyspozycja dotyczy. Dyspozycja zamknięcia Portfela Inwestycyjnego oznacza rezygnację
z usług przyjmowania i przekazywania zleceń nabycia lub odkupienia Jednostek Uczestnictwa Funduszy świadczonych przez BGŻOptima w ramach Umowy Ramowej.
4. Wypowiedzenie Umowy Ramowej i Dyspozycje zamknięcia dowolnego Rachunku Celowego oraz Portfela Inwestycyjnego składane są przez Klienta w formie elektronicznej w rozumieniu art. 7 Prawa Bankowego, za pośrednictwem Szyfrowanej poczty elektronicznej.
5. Dyspozycja zamknięcia Rachunku Lokaty Terminowej (zerwanie lokaty) składana jest na elektronicznym formularzu dostępnym w ramach Konta BGŻOptima. Bank honoruje także Dyspozycje zamknięcia Rachunków Lokat Terminowych złożone w sposób, o którym mowa w ust. 4.
6. Z chwilą otrzymania przez Bank złożonej przez Klienta Dyspozycji zamknięcia Rachunku Lokaty Terminowej Bank dokonuje zamknięcia takiego Rachunku.
7. Okres wypowiedzenia Umowy Ramowej lub umowy Rachunku Celowego oraz realizacji złożonej przez Klienta Dyspozycji zamknięcia Rachunku Celowego lub Portfela Inwestycyjnego, wynosi 30 dni i liczony jest od dnia doręczenia wypowiedzenia lub odpowiednio Dyspozycji zamknięcia drugiej stronie Umowy Ramowej."

Anonimowy pisze...

Czyli rozumiem, że wystarczy wysłać do nich zwykłego maila albo napisać przez kontakt w serwisie transakcyjnym? Czy tak?

Darek M.W. pisze...

Tak to rozumiem. Akurat nie mogę znaleźć digipassa, żeby sprawdzić opcje w systemie bankowości elektronicznej.

W ostateczności zawsze można zadzwonić na infolinię.

Krzysieko pisze...

Zamknąć konto można tylko pisemnie drogą pocztową.

Anonimowy pisze...

Co trzeba zrobić żeby otrzymać premię poza założeniem konta w banku, na bankier.pl i zrobieniem przelewu? Trzeba jakoś wskazać, że te konta (bankier.pl i Optima) są połączone?

Darek M.W. pisze...

Przyjdzie mail, ze zakwalifikowales sie do wypłaty premii. W nim będzie link do panelu na bankier.pl, gdzie trzeba uzupełnić dane:
osobowe i nr konta BGŻOptima.

"Warunkiem udziału w Promocji i odebrania premii jest podanie w panelu, do którego link zostanie przesłany przez Organizatora w wiadomosciach e-mail, pełnych i prawdziwych danych osobowych oraz numeru Konta BGŻOptima założonego podczas Promocji, na który ma zostac przekazana premia gwarantowana."

Krzysieko pisze...

Napisz do nich przez system transakcyjny. Jednak trzeba napisać wniosek na tradycyjny adres.

Darek M.W. pisze...

Czyli nie do końca jest to bank internetowy :)
Założyć konto można za pomocą internetu, ale zamknąć już nie.

Anonimowy pisze...

Rozumiem, że ten mail przyjdzie dopiero jak zaczną wypłacać te premie, a nie teraz, bo jak na razie cisza...?

Czy trzeba było najpierw założyć konto na zwykłym Bankierze.pl? Bo konto w BGŻ mam już aktywne, ale konta na Bakierze wcześniej nie zakładałem...

Darek M.W. pisze...

Tak, maila dostaniesz najpóźniej 15 lutego 2013 r. (UWAGA! Może przyjść wcześniej). Wtedy też masz 5 dni na wypełnienie danych w panelu bankier.pl

Będę was informował, bo żona skorzystała również z tej promocji.

Anonimowy pisze...

Ok, dzięki za wyjaśnienia Darek! ;)

Anonimowy pisze...

Ja również dziękuję, jako Anonimowy#1 ;)

Darek M.W. pisze...

Zapraszam do logowania/podpisywania się na przyszłośc :)

Anonimowy pisze...

A ja zapytam o coś innego:
czy przed założeniem konta w BGŻ i jego aktywowaniem trzeba było założyć konto na Bankier.pl (oczywiście o ile ktoś go nie miał) ??

Czy można to jednak zrobić później (po założeniu konta w BGŻ z linku z bankierstarter.pl) ??

Darek M.W. pisze...

Nie da się inaczej. Wchodząc przez tego linka każe się zarejestrować. A dopiero potem wypełnia się wniosek o konto.

Anonimowy pisze...

Tak, ale bankierstarter.pl to jednak nie to samo co Bankier.pl. Może później dane uzupełniamy na zwykłym Bankierze, bo na bankierstarter nie ma nigdzie nawet miejsca żeby coś uzupełnić oprócz maila i hasła...

Darek M.W. pisze...

Racja, regulamin jest tak skonstruowany, że lepiej założyć konto przez stronę Bankier.pl:
https://ssl.bankier.pl/ssl/personal/rejestracja/rejestracja.html?url=/bankier.pl/

Anonimowy pisze...

Ja założyłem na Bankier.pl, zalogowałem się wszedłem w wiadomości i kliknąłem w reklamę/artykuł sponsorowany 77zł coś tam coś tam. I dalej z górki. A nie tam przez jakieś linki z blogów...

Darek M.W. pisze...

To nie jakiś link z blogów tylko po prostu link do akcji :)

Ale masz rację, najbezpieczniej jest zrobić tak jak piszesz.

What The Fuck pisze...

"(...) każdy musi dodatkowo podać swoje dane i nr konta w BGŻ Optima w panelu, do którego link zostanie przesłany na adres email podany na stronie Bankierstarter."

Dostał ktoś takiego @? Konto już dawno założone...

Darek M.W. pisze...

Ten mail zostanie wysłany po Rozstrzygnięciu Promocji, które to nastąpi raczej nie wcześniej jak 25.01.2013 r. a nie później jak do 15.02.2013 r.

UWAGA!
Pamiętajcie też o założeniu konta w serwisie bankier.pl. Prawdopodobnie oprócz konta na bankierstarter.pl będzie ono również wymagane.

michal pisze...

Czyli jak dokladnie zamknac to konto?
Przeciez w pkt.4 wyraznie stoi, że wypowiedzenie Umowy Ramowej sklada sie w formie elektronicznej za posrednictwem Szyfrowanej poczty elektronicznej, to skad ta droga pocztowa?;)

Darek M.W. pisze...

Ja na razie nie widzę potrzeby zamykania. Ktoś kto to robił powiedział, że trzeba wysłać listem rezygnację.

Darek M.W. pisze...

Przyszła dzisiaj wiadomość z Bankierstarter:

"Dziękujemy, że wziąłeś udział w akcji „Zgarnij 77 zł Premii na Start”. 18.01.2013 r. zakończyliśmy rejestrację w Promocji Bankier STARTER - dziękujemy wszystkim za udział.

[...]

Jeśli spełniłeś warunki wymienione powyżej oczekuj od nas wiadomości z potwierdzeniem przyznania gwarantowanych 77 zł. W przypadku gdy wiadomość systemowa nie dotrze na adres email podany podczas rejestracji w Promocji Bankier STARTER do 15.02.2013 r., a spełniłeś wymienione wyżej, określone regulaminem warunki Promocji (http://bankierstarter.pl/static/regulamin_akcji_promocyjnej.pdf), prosimy o kontakt na adres reklamacje@bankier.pl. Reklamacje przyjmujemy do 22.02.2013 r.
"

Anonimowy pisze...

Maila tez dostalem, ale mam problem z podaniem danych do przelewu. W regulaminie jest ze do 5 dni roboczych trzeba zalogowac sie do panelu na bankierstarter.pl i wpisac numer konta. Tylko ze jak wpisuje swoj numer, to wywala blad cos w stylu podaj poprwany numer rachunku BGŻ Optima... Na pewno podaje poprawny numer rachunku, wpisany ciagiem, z reszta inaczej sie nie da bo jest ograniczona dlugosc w polu.

Tez tak macie???
Jesli tak ma dzialac ta promocja, ze wytna wszystkich na ostatnim warunku promocji, to rzeczywiscie super gwarantowane 77zl.

aha jeszcze jedno: adres email, ktory byl w mailu reklamacje@bankier.pl nie jest poprawnym adresem :-) jak sie cos na niego wysle do wraca odpowiedz ze takiego konta nie ma.

Nie wyglada to dobrze, jestem ciekaw czy Wy tez tak macie...

Darek M.W. pisze...

U mnie to samo. Jakaś parodia.

LuKa pisze...

Ja dostałem dziś przed 12.00 :)

"Przypominamy, że jednym z warunków otrzymania nagrody gwarantowanej w wysokości 77 zł jest wypełnienie danych niezbędnych do wykonania przelewu. Prosimy o dopełnienie formalności, szczegóły pod adresem

https://www.bankierstarter.pl/uzupelnij-dane/

w nieprzekraczalnym terminie do 13.02.2013 r. włącznie. W przypadku nieudostępnienia nam wymaganych danych, zgodnie z zapisami regulaminu, nagroda gwarantowana pozostanie do dyspozycji Organizatora."

Wypełniłem Imię Nazwisko Numer konta BGŻ (numer nie spacji), oraz telefon. Wszystko OKEJ poszło

"Dziękujemy za uzupełnienie danych.
Dyspozycja przelewu zostanie wydana niezwłocznie po ich weryfikacji."

Anonimowy pisze...

Ja też dostałem takiego maila jak Darek, ale kilka dni temu.

Dzisiaj przyszedł następny z linkiem do podania danych:

"Przypominamy, że jednym z warunków otrzymania nagrody gwarantowanej w wysokości 77 zł jest wypełnienie danych niezbędnych do wykonania przelewu. Prosimy o dopełnienie formalności, szczegóły pod adresem

--link--

w nieprzekraczalnym terminie do 13.02.2013 r. włącznie. W przypadku nieudostępnienia nam wymaganych danych, zgodnie z zapisami regulaminu, nagroda gwarantowana pozostanie do dyspozycji Organizatora.

System powinien zalogować Cię automatycznie, jeśli nie - użyj danych poniżej:
Użytkownik: xxx
Hasło: xxx

Zespół Bankier.pl"

Oczywiście, link mnie nie przekierował automatycznie, ale po ręcznym zalogowaniu wszystko poszło gładko: system przyjął wszystkie dane, łącznie z numerem konta bez żadnego problemu. Teraz czekam na przelew...

Darek M.W. pisze...

Zgadza się.

Dopiero dzisiaj przyszedl wlasciwy link z bankierstarter. Jednak muszę przyznać, ze pokretne rozwiązanie wybrali :)

Anonimowy pisze...

Też wypełniłem i czekam na przelew.

Anonimowy pisze...

Dostał już ktoś przelew?

Anonimowy pisze...

Niestety :( nawet jak się wypełniło 7go zrobią przelew w ostatniej chwili jak zawsze eh =/ zobaczymy jutro..

Anonimowy pisze...

Hm na razie nic nie ma a u Was ?

Darek M.W. pisze...

Do końca miesiąca jeszcze trochę czasu zostało. W takim promocjach pieniądze przelewają tak późno jak to możliwe.

Anonimowy pisze...

Premia zostanie przekazana na rachunkek w BGZOptima do 14 dni roboczych od dnia rozstrzygnięcia promocji (do 15.02.2013 r.)

Czyli to od dzisiaj liczy się te 14 dni czy dzisiaj jest ostatni dzień?

Darek M.W. pisze...

Dwuznacznie napisałem :)

Teoretycznie do dzisiaj był czas na rozstrzygnięcie promocji. Także, jeszcze do 14 dni roboczych zostało.

Luka pisze...

Aaaaa.... omg ;/ własnie... Racja=/

Anonimowy pisze...

Ja zadnego maila nie dostałem, a przypominam:
"Jeśli spełniłeś warunki wymienione powyżej oczekuj od nas wiadomości z potwierdzeniem przyznania gwarantowanych 77 zł. W przypadku gdy wiadomość systemowa nie dotrze na adres email podany podczas rejestracji w Promocji Bankier STARTER do 15.02.2013 r"

Dzisiaj mamy 16.02, ja zadnej wiadomości systemowej nie otrzymałem.
Ktos dostal wczoraj jakiegos maila?

Darek M.W. pisze...

A sprawdzałeś spam i próbowałeś na stronie bankierstarter wypełnić dane konta?
Jak nie to pozostaje złożenie reklamacji.

Anonimowy pisze...

Ostatni mail jaki od nich dostałem byl z dnia 6 lutego o tytule:
Informacja o zakończeniu Promocji "Zgarnij 77 zł Premii na Start"

Dostał ktos jeszcze jakiegoś maila po tym?

Darek M.W. pisze...

Rozumiem, że nie masz nic w katalogu spam i spełniłeś warunki promocji?

Na Twoim miejscu spróbowałbym się zalogować na bankierstarter i spróbował uzupełnić dane.

Na pewno napisałbym też maila z reklamacją (skrzynka powinna już działać).

Anonimowy pisze...

Przepraszam pomyłka, ostatni mail od nich to byl mail z prośbą o wypełnienie danych. Wysyłali cos później?

Darek M.W. pisze...

Nic więcej już nie wysyłali.

Anonimowy pisze...

ZŁO DZIEJE są w RABObanku (właściciel BGŻ) ;-))))

Darek M.W. pisze...

Nie bardzo rozumiem.
Jakie zło?

luka pisze...

Jak ktoś dostanie przelew (a zapewne 1go marca jak będzie im sie chciało to zrobią) to niech napiszę tutaj :P

Anonimowy pisze...

Ja właśnie dostałem pienążki :)

Pozdrawiam

LuKa pisze...

UWaga!! Ludzie dostałem dzis 77 zŁ :))

Darek M.W. pisze...

Świetnie, czyli szybko się uwineli.

luka pisze...

tylko ze przelew na konto powiązane dopiero w pon :P jezeli po 14.30 chcemy to zrobic : <

Darek M.W. pisze...

Premia i założenie samego konta to dobry moment na rozpoczęcie oszczędzania. Choćby na wakacje ;-)

Anonimowy pisze...

U mnie tez dzis zaksięgowane zostało 77pln

luka pisze...

Teraz trzeba myśleć jak zamknąc konto ;P

Anonimowy pisze...

Własnie jak to jest z zamknięciem konta? Czytałem regulamin i nie znalazłem żadnych kruczków, chyba, że sie mylę?

Darek M.W. pisze...

Nie ma żadnych kruczkow. Przeczytaj komentarze, jest w nich odpowiedź.

Anonimowy pisze...

Spełniłem wszystkie podane warunki i nie dostałem obiecanych 77zł. Napisałem reklamację i nie otrzymałem odpowiedzi. Co radzicie? Dodam, że konto założyłem dla siebie i żony.

Prześlij komentarz