środa, 30 stycznia 2013

Mobilne płatności – Zimowa promocja – 5% mniej za rachunkiRównolegle z opisywanymi promocjami Sprytnego Billa:

 Dostępne były promocje aplikacji Mobilne Płatności.

Na temat firmy uPaid pojawiły się informacje, że to firma krzak i że zbiera ona dane na temat opłacanych przez klientów faktur.

EDIT:
Okazuje sie, ze firma InPost wspolpracuje w zakresie mobilnych platnosci z firma uPaid. Stad jednakowe promocje w obu aplikacjach.

Jeden (jak mniemam) z pracowniko firmy uPaid bardzo sie oburzyl powyzszym zdaniem i zdazyl wyslac niemal natychmiast kilka komentarzy o obrazliwym tonie na blogu i facebooku ;-)

Nie można już tego samego powiedzieć o firmie Integer.pl, właściciela największego alternatywnego dostawcy usług pocztowych InPost. Firma postanowiła teraz wejść w usługi finansowo-ubezpieczeniowe.

Jednym z projektów jest system Mobilne Płatności.

W grudniu pojawiła się bliźniacza promocja do opisywanej przeze mnie, czyli 10% mniej za rachunki. Obecnie aktywna jest kolejna zimowa promocja: 5% mniej za rachunki.


Mobilne Płatności – szczegóły


Mobilne Płatności to aplikacja oferująca niższe płatności za rachunki, szybki dostęp do transakcji i wygodne zarządzanie fakturami.

Mobilne płatności:

  • Uporządkują wszystkie rachunki w jednym miejscu
  • Przypomną o otrzymaniu faktury SMS-em lub e-mailem
  • Umożliwią wygodną płatność


Mobilne Płatności umożliwiają płatność kartą debetową lub kredytową MasterCard, która zostanie przypisana do swojego numeru telefonu w ramach Mobilnych Płatności. Proces aktywacji przebiega w sposób elektroniczny, a z usługi można korzystać natychmiast.

Informacje o otrzymaniu faktury i możliwości zapłaty otrzymasz za pomocą:
  • SMS-a
  • e-maila
  • Portalu mobilneplatnosci.pl

Promocja 5% mniej za rachunki

Aby skorzystać z promocji „5% mniej za rachunki” wystarczy, że opłacimy minimum jeden rachunek za pomocą aplikacji mobilnej w czasie trwania promocji a otrzymamy 10% rabatu.

Promocja trwa od 21 stycznia do 17 lutego 2013 roku.

Przystąpienie do akcji promocyjnej jest bardzo proste. Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularzu elektronicznego na stronie www.mobilneplatnosci.pl/mcm i pobranie aplikacji mobilnej „Mobilne Płatności.” w AppStore lub w sklepie Google Play.

Wartość Rabatu dla jednego Uczestnika Promocji nie może przekraczać kwoty 30 PLN.
Dopuszczalny limit naliczonego zwrotu obejmuje maksymalnie trzy płatności.
Jednorazowy zwrot nie może przekroczyć kwoty 10zł
Zwrot nastąpi na rachunek bankowy, do którego przypisana jest karta płatnicza Uczestnika. Wypłata Rabatu zostanie zrealizowana w terminie 30 dni od dnia zakończenia Promocji.

Łączna wartość pieniężna do wypłaty w Promocji wynosi 10000 PLN.
Organizator zastrzega sobie prawo do skrócenia czasu trwania Promocji, jeśli zostanie wyczerpana łączna wartość pieniężna przeznaczona do wypłaty.

Niestety na tą chwilę nie wiem, czy od transakcji dokonanych przez Mobilne Płatności zostanie naliczony cashback od Alior Sync.


Więcej:3 komentarze :

Anonimowy pisze...

A skad masz informacje ze firma uPaid to firma krzak?

Darek M.W. pisze...

Na forach internetowych, gdzie dodatkowo jest odnośnik do google maps (street view) gdzie widać siedzibę firmy ;)

RO pisze...

Szkoda tylko, że te efaktury to tylko 10 firm, z żadną nie mam nic wspólnego ;)

Prześlij komentarz