piątek, 25 stycznia 2013

Sprytny Bill, 5% zwrotu za rachunki + cashbackPo zakończonej promocji zwrotu 10% wartości opłaconych przez aplikację Sprytny Bill rachunków przyszedł czas na kolejną, nieco już gorszą promocję zwrotu wartości opłaconych rachunków.

Podobnie sytuacja wyglądała w przypadku aplikacji mPotwór (najpierw mieliśmy trzecie doładowanie telefonu gratis a potem 20% premii).


Sprytny Bill przebija piątkę

Obecna promocja o marketingowej nazwie „Zimowa promocja - Sprytny Bill przybija piątkę rachunkom lub podrzuca 10 zł”, oferuje zwrot 5% wartości rachunków lub 10zł. Maksymalnie zwrot otrzymamy za 5 opłaconych w ten sposób rachunków.

Dodatkowo od zapłaconych rachunków przysługuje cashback 5% w Alior Sync. Razem zyskamy więc do 10% wartości opłaconych rachunków minus prowizja serwisu.

Przypomnę, że za opłacenie faktur płacąc kartą MasterCard zapłacimy 0,97zł, innymi kartami będzie to 2,3% wartości transakcji.

Warunki promocjiW obecnej promocji regulamin bardziej precyzuje za co przysługuje zwrot i nie zezwala już na opłacanie tego samego rachunku na raty aby premię otrzymać kilkukrotnie.

  • Promocja rozpoczyna się w dniu 21 stycznia 2013 roku i trwa do dnia 15 lutego 2013 roku (Okres Promocji).
  • Warunkiem skorzystania z Promocji jest dokonanie przez Uczestnika płatności za rachunek za pomocą telefonu w sieci telefonii mobilnej w Okresie Promocji poprzez mobilną aplikację do opłacania rachunków Sprytny Bill systemu uPaid.
  • Każdemu Uczestnikowi, który w Okresie Promocji dokona płatności za rachunek na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie, przyznany zostanie zwrot 5% (ale nie więcej niż 10zł) kwoty uiszczonej w ten sposób za każdy z pierwszych pięciu opłacanych rachunków.
  • Uczestnik, aby skorzystać z Promocji, powinien w dniu opłacenia rachunku, którego dotyczyć ma promocja, przesłać dane niezbędne do dokonania zwrotu: imię; nazwisko; numer telefonu, przy użyciu którego dokonano płatności; kwotę opłaconego rachunku; dane konta, na który ma zostać przekazany zwrot; skan opłacanego rachunku lub jego elektroniczną wersję na adres e-mailowy: BOK@sprytnybill.pl. W temacie wiadomości należy wpisać słowo „Promocja”.
  • Zwrot przyznany Uczestnikowi w ramach Promocji zostanie dokonany na wskazany przez niego numer konta na zasadach określonych w poprzednim punkcie w terminie nie dłuższym niż 7 dni roboczych.
  • Zniżki przyznawane będą Uczestnikom w Okresie Promocji lub do wyczerpania budżetu Promocji. Organizator przewidział budżet o łącznej wartości 10 tys. zł. Organizator zastrzega sobie możliwość zwiększenia wysokości wspomnianego budżetu.Więcej:

6 komentarze :

Anonimowy pisze...

Czy za pomocą tej aplikacji mozna placic np czynsz za mieszkanie? Konieczne jest wowczas podanie indywidalnego tytułu płatnosci.

Darek M.W. pisze...

Tak, można. Pisałem o tym w poprzednim wpisie na ten temat:

http://www.drogadowlasnegom.pl/2012/12/sprytny-bill-czyli-10-zwrotu-za-rachunki.html

Jednak odbiorcą musi być wspólnota lub spółdzielnia mieszkaniowa. W innym wypadku polecam skorzystanie z płatności w Żabce.

Anonimowy pisze...

"Warunkiem skorzystania z Promocji jest dokonanie przez Uczestnika płatności za rachunek za pomocą telefonu"

Nie mam smartphone jestem 2800 do przodu ;)

Anonimowy pisze...

A w jaki sposób to jest weryfikowane czy to jest wspólnota czy spółdzielnia? I dodatkowe pytanie co dają płatności w żabce? można płacic np. kartą synca jak przy płatnościach internetowych?

Dzieki za informację

Darek M.W. pisze...

Trzeba przeslac skan rachunku.

Anonimowy pisze...

Znacie może jakieś inne tego typu narzędzia do płatnosci rachunków z promocjami i rabatami?
Mnie udało sie znalezc http://www.mobilneplatnosci.pl

Prześlij komentarz