piątek, 1 lutego 2013

Droga do własnego "M" w plebiscycie na Blog o oszczędzaniu 2012
Zapraszam wszystkich czytelników do oddawania głosów na blog „Droga do własnego M” w plebiscycie na „Blog o oszczędzaniu 2012.

Mam nadzieję, że opisywane przeze mnie promocje bankowe, rankingi lokat i rachunków oszczędnościowych oraz cała reszta artykułów na temat oszczędzania była dla was pomocna i zasłużyłem nimi na wasz głos.

Prowadzenie bloga to przede wszystkim ciężka praca i wiele poświęconego czasu. Jednak nic nie cieszy bloggera tak, jak wasz odzew w postaci kolejnych wyświetleń strony i komentarzy. Mam nadzieję, że tych w obecnym 2013 roku pojawiać się będzie jeszcze więcej. ;-)

Prowadzenie bloga to również mobilizacja samego siebie do systematyczności i oszczędzania. Mam nadzieję, że i was do tego zmotywowałem.

Pozdrawiam wszystkich czytelników i z góry dziękuję wszystkim za oddany głos.

Głosować możecie przez cały miesiąc. Jedna osoba może oddać jeden głos. Jeżeli jeszcze nie głosowaliście to bardzo proszę o oddanie głosu na mnie. Każdy głos ma znaczenie.

Oddaj głos na „Drogę do własnego M”:


6 komentarze :

Anonimowy pisze...

poszło :-)

Darek M.W. pisze...

Słabo się staracie :)

Na razie od czytelników bloga nie licząc fizycznych znajomych mam 3 głosy.

Prowadzący blog ma 156 głosów. Przepaść pomiędzy całą resztą a to blog, który wystartował w lipcu.

Anonimowy pisze...

Mi najbardziej pomaga blog Finanse dla Wszystkich, Po godzinach i twój, a Droga do wolności otworzył oczy. Sam zysk z premii to ponad 2200zł. Nie wiem dlaczego blog kolesia co ma kilkanaście tys pensji i spory majątek wygrywa. Lepiej to reklamuje? A może czytają go za granicą (inne realia i inne pieniądze = mają dosyć blogów o "małym" kapitale).

Darek M.W. pisze...

Ja Finanse dla Wszystkich omijam bo liczba reklam przewyższa niemal treść :D

Nie mogę na to po prostu patrzeć.

Anonimowy pisze...

Poważnie? Bo ja mam wtyczkę ABP i żadnych tam reklam nie widzę.

Darek M.W. pisze...

Może pomyliłem z innym blogiem - Finanse po godzinach. W tych dla wszystkich jest spoko. W zasadzie jest to samo co u mnie :)

Prześlij komentarz