wtorek, 2 kwietnia 2013

Nowa odsłona bloga o oszczędzaniu – www.jakoszczedzic.plWreszcie wprowadziłem w życie pomysł z początku marca, kiedy podsumowałem wyniki plebiscytu na blog o oszczędzaniu.

Cała rzecz ma się do drugiego bloga „Banki i Instytucje Finansowe”, który zamienił się w Jak oszczędzić.pl

Trochę czasu zajęło mi znalezienie i dopasowanie nowego szablonu strony. Mam nadzieję, że nowy wystrój przypadł wam do gustu. Jest na pewno bardziej przejrzysty i prosty, co ułatwia przeszukiwanie strony i dostęp do tego co najważniejsze, czyli treści.

Wcześniej nie do końca miałem pomysł na drugiego bloga. Banki i Instytucje Finansowe okazały się raczej porażką. Brak jasno nakreślonej strategii nie mógł doprowadzić do niczego dobrego. Pierwotnie chciałem tam zamieszczać mniej ważne artykuły, np. nowe ciekawe oferty lokat. Miało to być uzupełnienie „Drogi do własnego M”.

Nowa strategia to więcej tematów związanych z szeroko pojętą tematyką oszczędzania, od planowania budżetu domowego po propozycje na oszczędzenie i zarobienie dodatkowego grosza.

Tym samym wszystkie moje trzy blogi wzbogaciły się już o własną domenę i mają w miarę jasno określoną strategię i tematykę.

Zapraszam wszystkich do odwiedzenia nowej strony: Jak oszczedzic.pl, subskrybowania bloga oraz polubienia Drogi do własnego M na Facebooku, gdzie znajdziecie odnośniki do informacji ze wszystkich trzech blogów.


0 komentarze :

Prześlij komentarz