wtorek, 31 marca 2015

Aktywne promocje bankowe – marzec 2015 roku


W tym miesiącu postanowiłem zmienić formę miesięcznych podsumowań i napisać o promocjach, które jeszcze trwają a nie o tych, które już minęły. 

W końcu jaki jest sens pisać o tych, z których nie można już skorzystać ;-)

Już niedługo ciekawy raport dla osób, które chciałyby się dowiedzieć, ile autor bloga zarobił dotychczas na promocjach, nie tylko bankowych.

Jeszcze tylko do północy można skorzystać z trzech świetnych promocji.

Raiffeisen – 65 zł premii i Lokata mobilna na 4%Hitem ostatnich dni jest promocja Comperia Bonus 3 organizowana przez serwis Comperia przy współpracy z Raiffeisen Polbank.
Jeżeli nie macie jeszcze konta w Raiffeisen Polbank to warto się nią zainteresować. Do zgarnięcia jest 65 zł premii i lokata na 4% a jeśli wypełniliście ankietę Wymarzonego Konta to możecie zgarnąć 65 zł premii i założyć jeszcze lokatę na 6%.
Po uwzględnieniu premii oprocentowanie lokaty mobilnej w Raiffeisen wyniesie od 5,84% do aż 29,24%.
Na Lokacie Mobilnej zakładanej przez aplikację mobilną można ulokować od 1 000 zł do 10 000 zł. Czas trwania lokaty to 3 miesiące.

Dokładne prześwietlenie oferty we wpisie


→ Strona promocji: 65 zł premii w promocji Comperia Bonus 3


Lubię to! Konto – do 650 zł premii w promocji BPHKolejna promocja to świetne Lubię to! Konto od banku BPH. Jest nawet bardziej Wymarzone niż „Wymarzone Konto” od Raiffeisen ;-)

Premia 650 zł podzielona jest na dwie części:
  • Do 600 zł premii za płatności kartą
    • premia obliczaja jest jako 3% wartości transakcji bezgotówkowych kartą
    • maksymalnie można otrzymać 50 zł miesięcznie
  • 50 zł za uruchomienie limitu w koncie (możliwy jest darmowy limit o wysokości 500 zł)BNP Paribas – 100 zł premii i 3% MoneybackPo dwóch edycjach iKonta z premią 70 zł mamy właśnie kolejną, jeszcze lepszą. Tym razem do zdobycia jest 100 zł premii w zamian za założenie iKonta i wykonanie płatności kartą na kwotę 1000 zł.

Czas na założenie konta i wykonanie w/w płatności mamy do 31 maja 2015 r. Dlatego też warto się spieszyć, żeby zdążyć ze spełnieniem warunku.

Dodatkowa zaleta iKonta to 3% zwrotu (do 50 zł miesięcznie) za płatności dokonane za pomocą platformy PayU (m.in. Allegro). Dzięki temu, sam co miesiąc zgarniam ładną premię.mBank – 600 zł na ZUS z mKontem Biznes


Mniej dostępna, bo wyłącznie dla osób prowadzących działalność gospodarczą jest promocja mBanku.

W zamian za założenie mKonta Biznes (darmowego przez 12 miesięcy) i opłacanie ZUSu z tego konta otrzymamy 50 zł premii co miesiąc. W sumie da to nam aż 600 zł premii!

Z promocji skorzystać można do 31 marca 2015 r.Tablet lub 200 zł za założenie karty kredytowe CitibankuCitibank cały czas aktywnie promuje swoje karty kredytowe. Równolegle trwają dwie świetne promocje. Można wybrać, czy chcemy prezent w postaci gótówki 200 zł lub tabletu.

Promocja z premią 200 zł jest łatwiejsza do spełnienia. Wystarczy wykonać trzech transakcji kartą na łączną kwotę min. 300 zł w ciągu 3 miesięcy od otwarcia karty.

W przypadku karty z tabletem Samsung, należy wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną sumę aż 1000 zł w ciągu 30 dni od otrzymania karty.

Z promocji karty z tabletem można skorzystać do 31 marca lub do wyczerpania zapasów.

Więcej:


Getin Online – Konto Tanie Zakupy ze zwrotem 10%Ostatnia promocja o której chciałem wspomnieć to konto Tanie Zakupy ze zwrotem 10% wartości zakupów od Getin Online.

Konto Tanie Zakupy umożliwia nam uzyskanie 37 zł miesięcznie. W tym celu należy wykonać zakupów w sklepach spożywczych lub na stacjach paliw na łączną kwotę 400 zł

Dodatkowo aby nie ponieść opłaty na konto, należy otrzymać wpływ na konto w wysokości 1000 zł.Lokaty bankowe


Po ostatnich, kolejnych spadkach stóp procentowych mamy kolejne obniżki oprocentowania. Można by wręcz rzec, że jest to rzeź oprocentowania na lokatach i rachunkach oszczędnościowych. 

Bardzo ciężko dziś o dobrą lokatę dostępną dla obecnych klientów danego banku.

Rankingi lokat i kont oszczędnościowych:


Wydarzenie miesiąca


Promocje od banków, będących na sprzedaż (Raiffeisen Polbank i BPH).


Zapraszam również do poprzedniego podsumowania:

7 komentarze :

Anonimowy pisze...

W getin online jest zwrot 40zł (przy płatnościach min. 400zł). Od 1.01.2015 bank pobiera podatek od nagrody (8zł). Należy odliczyć także 3.99 zł opłaty za kartę (opłaty nie można uniknąć). Daje to 28.01zł a nie 37zł jak napisano w tekście. Ciekawe czy bank pociągnie promocję dalej-obiecywana jest wypłata przez min 12 miesięcy. Ja przekonam się o tym we wrześniu

Anonimowy pisze...

Racja, w tym roku niemal wszystkie premie obarczone są podatkiem :(

Anonimowy pisze...

Wybieram 200 zł premii (łatwiej spełnić warunki i wolę mieć gotówkę od tableta, który i tak by leżał w szafie po tygodniu).

Grzegorz pisze...

Ta promocja w BPH wygląda bardzo kusząco :) chyba zmienię właśnie na to konto bo BZ WBK zmienili mi ostatnio tabele opłat i prowizjii.

Cyganix pisze...

Bardzo dobre konto w BPH!

Dolarowo pisze...

Obecnie wszystkie banki podnoszą opłaty i prowizje. Rzeczywiście opcja z BPH jest teraz dobrym rozwiązaniem.

Anonimowy pisze...

Kiedyś mi się nie udało dostać tableta ale teraz dostałam !!!!!

Prześlij komentarz