poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Aktywne promocje bankowe – kwiecień 2015 roku


Kolejny miesiąc 2015 roku przynosi nam prawdziwy wysyp promocji. Banki wciąż aktywnie walczą o nowych użytkowników, dzięki czemu, my klienci możemy na tym skorzystać.

Jeszcze tylko przez trzy dni, do 15 kwietnia lub do wyczerpania limitów można skorzystać z promocji Comperia Bonus 3: Wymarzone Konto z premią 65 zł i lokatą na 4%.

Dwa dni dłużej trwa promocja „Konto 360º z  premią”, w której do zdobycia jest 55 zł premii przy równie banalnych warunkach.Raiffeisen – 65 zł premii i Lokata mobilna na 4%


Hitem poprzedniego miesiąca, który dostępny jest jeszcze przez trzy dni, jest promocja Comperia Bonus 3. W promocji organizowanej przez serwis Comperia przy współpracy z Raiffeisen Polbank do zgarnięcia jest 65 zł premii i lokata na 4%.

Po uwzględnieniu premii oprocentowanie lokaty mobilnej w Raiffeisen wyniesie od 5,84% aż do 29,24%.

Na Lokacie Mobilnej zakładanej przez aplikację mobilną można ulokować od 1 000 zł do 10 000 zł. Czas trwania lokaty to 3 miesiące. Możliwe jest założenie dwóch lokaty (jednej z Wymarzonego Konta, drugiej z Wymarzonego Konta Lokacyjnego – konta oszczędnościowego).

Dokładne prześwietlenie oferty we wpisie
Comperia Bonus 3: 65 zł premii i lokata na 4% w Raiffeisen Polbank.


Bank Millennium – Konto 360º z premią 55 złW promocji Banku Millennium i Agory otrzymamy nieco niższą premią wynoszącą 55 zł.
Przewagą Konta 360º jest natomiast możliwość pełnego zwolnienia z opłat za konto i kartę. Wystarczy dokonanie jednej płatności kartą i zapewnienie dowolnego wpływu z innego banku w wysokości 1500 zł.Tablet lub 200 zł za założenie karty kredytowej CitibankuCitibank wciąż aktywnie promuje swoje karty kredytowe. Po zakończeniu poprzedniej edycji promocji „Tablet za kartę”, ruszyła kolejna, jeszcze lepsza.

W nowej promocji dostępny jest lepszy model tabletu – Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T113 z 4-rdzeniowym procesorem. Aby go otrzymać trzeba wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną sumę 1000 zł w ciągu 30 dni od otrzymania karty.

Równolegle trwa też promocja, w której otrzymamy 200 zł gotówki. Warunki tej promocji są też dużo prostsze do spełnienia. Wystarczy wykonanie trzech transakcji kartą na łączną kwotę min. 300 zł w ciągu 3 miesięcy od otwarcia karty.

Więcej:Credit Agricole – Jesteś gotowy na 1000 zł?


W kwietniu powróciła świetna promocja banku Credit Agricole. Jest to zupełny rekord jeżeli chodzi o wysokość premii. Do zgarnięcia jest aż 1000 zł. Niestety, aby je otrzymać, trzeba być lojalnym klientem i aktywnie korzystać z konta.


Pierwsze 100 zł otrzymamy za zapewnienie pierwszego wpływu wynagrodzenia. Drugie 100zł, jeżeli przeniesiemy konto z innego banku. Kolejne 300 zł to premia za opłacanie rachunków z konta. Ostatnią częścią jest 500 zł premii za płatności kartą.Lubię to! Konto – do 650 zł premii w promocji BPHNiewiele mniej, bo 650 zł płaci Bank BPH. Nowe konto w ofercie banku: Lubię to! Konto zapewnia 3% Moneyback od wszystkich płatności kartą na terenie Polski. Jest ono zdecydowanie bardziej Wymarzone niż „Wymarzone Konto” od Raiffeisen ;-)

Premia 650 zł podzielona jest na dwie części:
  • Do 600 zł premii za płatności kartą
    • premia obliczana jest jako 3% wartości transakcji bezgotówkowych kartą
    • maksymalnie można otrzymać 50 zł miesięcznie
  • 50 zł za uruchomienie limitu w koncie (możliwy jest darmowy limit o wysokości 500 zł)BZ WBK - 120 zł premii za otwarcie Konta Godnego PoleceniaBank Zachodni WBK prowadzi kolejną ciekawą akcję promocyjną. W prosty sposób możemy zgarnąć 120 zł premii.

Premia została podzielona na dwie części: 100 zł w postaci karty prepaid oraz 20 zł w postaci Voucheru do Empiku.

Z promocji można skorzystać do 30 kwietnia 2014 r. Oferta prześwietlona na: BZ WBK: 120 zł za otwarcie Konta Godnego PoleceniaING – 100 zł za założenie Konta Direct
Nieco mniej, bo 100 zł płaci ING Bank Śląski nowym klientom, tj. osobom, które nie były klientami banku od 1 stycznia 2014 roku.

Warunek promocji to wykonanie płatności kartą na minimum 1000 zł do 16 października 2015 roku.Toyota Bank – 60 zł premii za założenie Lokaty na 3,5%Kolejna promocja, to lokata na 3,5% z premią 60 zł w Toyota Bank. Aby otrzymać premię należy m.in. założyć lokatę „Plan Depozytowy na 80 dni” z Kontem Jedynym. Dzięki premii oprocentowanie na lokacie może wynieść nawet 11,96% w skali roku.
Lokaty bankowe


W ofercie lokat i rachunków oszczędnościowych wciąż widoczne są cięcia stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej. Rzeź w oprocentowaniu lokat i kont oszczędnościowych trwa. 

Naprawdę bardzo ciężko dziś o dobrą lokatę dostępną dla obecnych klientów danego banku.

Rankingi lokat i kont oszczędnościowych:


Wydarzenie miesiąca

4 komentarze :

Karol pisze...

Jeżeli mam konto w credit agricole ale z niego nie korzystam a chciał bym przenieść tam konto z bz wbk to mógł bym skorzystać z tej promocji

Darek M.W. pisze...

Nie, promocja dostępna jest dla nowych klientów.

Karol pisze...

a jeżeli zamknę konto to po jakim czasie mogę być znowu nowym klientem ? :)

burla pisze...

Chyba się tak nie da Karolu :D

Prześlij komentarz