wtorek, 12 maja 2015

Aktywne promocje bankowe – maj 2015 roku


Banki wciąż rozpieszczają nas różnego rodzaju promocjami. Do kolejnego etapu ofensywy przeszły m.in. BZ WBK oraz Credit Agricole.

Dzięki walce o nowych klientów, wyjadacze wisienek mogą zgarnąć niezłe premie. Już niebawem na łamach bloga „Jak oszczędzić.pl” ujawnię swoje osiągnięcia na tym polu. Mogę zdradzić, że co roku można by z tych premii wyjechać na naprawdę niezłe wakacje. ;-)Credit Agricole – Jesteś gotowy na 1000 zł?
Jeszcze do 31 maja można skorzystać z promocji Credit Agricole. Do zgarnięcia jest aż 1000 zł, co jest absolutnym rekordem promocji bankowych. Niestety, nie ma nic za darmo. Aby otrzymać pełną kwotę premii trzeba się wykazać lojalnością na dłuższy czas.

Premia podzielona jest na cztery części:
 • 100 zł za zapewnienie pierwszego wpływu wynagrodzenia (może być to przelew z naszego konta w innym banku po wypełnieniu deklaracji stałego zasilania)
 • 100zł za przeniesienie konta z innego banku. Co więcej, Credit Agricole może nam pomóc w zamknięciu niechcianego konta i załatwić formalności za nas ;-)
 • 300 zł za opłacanie rachunków z konta.
 • 500 zł za płatności kartą

Prześwietlenie oferty znajdziecie na stronie: Jesteś gotowy na 1000 zł od Credit Agricole?BPH – 650 zł premii do Lubię to! KontaNa drugim miejscu plasuje się świetna promocja BPH. Do zdobycia jest tu 65 zł a nawet 700 zł (bank omyłkow wypłaca także premię za transakcje wykonane w pierwszym miesiącu prowadzenia konta). >

Premia wypłacana jest jako 3% Moneyback od wszystkich płatności kartą na terenie Polski (w tym płatności rachunków przez aplikację PayU, Sprytny Bill czy Żabkę).

Premia 650 zł podzielona jest na dwie części:
 • 600 zł (650 zł) za płatności kartą. Maksymalnie 50 zł miesięcznie przez 12 / 13 miesięcy
 • 50 zł za uruchomienie limitu w koncie (możliwy jest darmowy limit Fair o wysokości 500 zł)

Szczegóły promocji zostały opisane na stronie: BPH – do 650 zł premii w promocji „Lubię to! Konta”Credit Agricole – 1 Konto dla młodych z premią 600 złKilka dni temu wystartowała kolejna promocja Credit Agricole. Tym razem bank celuje w młodych klientów - do 27. roku życia. Do zgarnięcia jest 600 zł premii.

Premia podzielona jest na trzy części:
 • 50 zł za zapewnienie pierwszego wpływu
 • 150 zł za polecanie 1 Konta znajomym (50 zł za każde polecenie).
 • 400 zł za płatności kartą (forma zaokrąglania)

Prześwietlenie oferty znajdziecie na stronie: Credit Agricole - 1 Konto z premią do 600 zł


BZ WBK – 170 zł i starter T-Mobile z 1 GB InternetuBZ WBK raz za razem bombarduje nas promocjami. Po połączeniu trzech promocji możemy otrzymać 170 zł premii i starter T-Mobile z Internetem 1GB.

Do zgarnięcia jest:
 • 150 zł zwrotu za zakup biletów komunikacji miejskiej oraz/lub doładowań telefonów. Maksymalnie można otrzymać 50 zł miesięcznie
 • 20 zł w postaci bonu Sodexo (dostępnych jest 1000 bonów)
 • Starter T-Mobile z pakietem Internetu 1 GB
 • Zwolnienie z opłaty za kartę do końca 2015 roku.

Z promocji można skorzystać do 30 czerwca 2014 r, jednak z uwagi na ograniczenie liczby bonów Sodexo najlepiej się pospieszyć.

Dokładny opis promocji znajdziecie  tutaj: BZ WBK: Kumulacja, 170 zł i starter T-MobilemBank – eKonto mobilne z premią 300 złNiezła promocja dostepna jest też w mBanku. Do zdobycia jest 300 zł, podzielone na sześć premii po max. 50 zł. Zwrot przyznawany jest jako 2% Money Back od płatności kartą lub przez aplikację BLIK.

Promocja dostępna jest do 30 czerwca 2015 r.

Oferta prześwietlona na: mBank – eKonto z premią 300 zł


Citibank - Tablet lub 200 zł za założenie karty kredytowej
Niezmiennie dostępne są dwie promocje Citibanku. W pierwszej przy nieco bardziej wyśrubowanych warunkach (transakcje bezgotówkowe na łączną sumę 1000 zł w ciągu 30 dni od otwarcia karty) otrzymamy tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T113 z 4-rdzeniowym procesorem.

W drugiej promocji z banalnymi warunkami do zdobycia jest natomiast 200 zł premii. Wystarczy wykonać trzy transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł w ciągu 3 miesięcy od otwarcia karty.

Wybór należy do was: wolisz tablet czy gotówkę?

Więcej:


ING – 100 zł za założenie Konta DirectJeszcze tylko do 18 maja można skorzystać z promocji ING Banku Śląskiego. 100 zł premii otrzymamy po wykonaniu transakcji kartą na kwotę min. 1000 zł do 16 października 2015 roku. Czasu na spełnienie warunków promocji mamy sporo. Dodatkową zaletą konta ING jest konto oszczędnościowe na 3% przez okres 4 miesięcy.

Żeby nie było tak fajnie, to konto ING ma jedną wadę: Aby nie zapłacić za prowadzenie karty musimy wykonać transakcje kartą na kwotę 200 zł (osoby do 26. roku życia) lub 300 zł (pozostali).

PKO BP – Warszawska Karta Płatnicza ze zwrotem do 536 złPKO BP wystartował z bardzo dobrą promocją dla osób mieszkających w Warszawie i poruszających się komunikacją publiczną.

W zamian za wyrobienie Warszawskiej Karty Miejskiej (połączenia karty debetowej ze Spersonalizowaną Warszawską Kartą Miejską) otrzymamy zwrot za pierwszy bilet zakodowany na karcie. Najdroższy bilet kwartalny to koszt aż 536 zł.

Więcej na temat oferty: PKO BP – Warszawska Karta Płatnicza


Lokaty i konta oszczędnościowe


Niestety nie mam dobrych wieści. Zarówno oprocentowanie lokat jak i kont oszczędnościowych cały czas spada.

Niezmiernie ciężko dziś o dobrą lokatę dostępną bez warunków.

Sytuację ratuje kilka promocji:

Rankingi lokat i kont oszczędnościowych:


Wydarzenie miesiąca


4% na koncie oszczędnościowym do darmowego EKOkonta bez Kosztów w BOŚ Bank.
4 komentarze :

Anonimowy pisze...

Jest jakiś okres karencji w promocji wbk? Po ogłoszeniu podwyżek opłat zamknąłem konto.

Darek M.W. pisze...

Warunki są bardzo liberalne :) Wystarczy, że nie byłeś/aś klientem WBK na dzień 4 maja 2015 r.

Patryk Nowak pisze...

Oferta PKO BP wygląda ciekawie :)

cls pisze...

Co niektóre promocje rzeczywiście są bardzo ciekawe. Fajna jest ta CA z 1000 zł, szkoda jednak, że trzeba przy tym zamknąć stare konto w innym banku.

Prześlij komentarz