czwartek, 4 czerwca 2015

Nawet 3669 zł do zgarnięcia, czyli aktywne promocje bankowe – czerwiec 2015 roku


Czerwiec to kolejny miesiąc obfitujący w promocje bankowe. Do zgarnięcia jest aż rekordowe 3669 zł!

Jeszcze tylko do końca czerwca można skorzystać z promocji Credit Agricole, BPH oraz BZ WBK.

Wcześniej, bo 11 czerwca kończy się promocja Toyota Bank: 140 zł w zamian za dwie dobre lokaty. Jeżeli niedługo kończą się Wam lokaty, to warto rozważyć skorzystanie z tej oferty.

Tylko w ramach kończących się promocji, otrzymać można 1960 zł premii!

A to nie wszystko. Niezły zwrot daje również Getin Bank (300 zł na start, 360 zł za opłacanie rachunków oraz 300 zł za płatności kartą kredytową). Citibank rozdaje tablety o wartości 449 zł.


Credit Agricole – Nawet 1000 zł premii w edycji internetowejCredit Agricole przedłużył promocję „Jesteś gotowy na 1000 zł” do końca czerwca. Tym razem jednak do promocji można przystąpić wyłącznie poprzez wypełnienie wniosku online.
Do zgarnięcia jest rekordowe 1000 zł, co jest absolutnym rekordem promocji bankowej.

Premia podzielona jest na cztery części:
 • 100 zł za zapewnienie pierwszego wpływu wynagrodzenia
  • Może być to przelew z naszego konta w innym banku po wypełnieniu deklaracji stałego zasilania
 • 100 zł za przeniesienie konta z innego banku.
  • Dodatkowo, Credit Agricole może nam pomóc w zamknięciu niechcianego konta i załatwić formalności za nas ;-)
 • 300 zł za opłacanie rachunków z konta.
 • 500 zł za płatności kartą

Prześwietlenie oferty znajdziecie na stronie: Jesteś gotowy na 1000 zł od Credit Agricole?


Getin Bank – Nawet 960 zł premii i 4% do 10 000 złGetin Bank równocześnie prowadzi kilka świetnych promocji. Najpierw trzeba wybrać jedną z promocji dla nowych klientów.

Do wyboru mamy:
 • "Aktywną kartę" ze zwrotem 50 zł co miesiąc przez pół roku za wykonanie 5 transakcji kartą. Razem daje to 300 zł zwrotu
 • Konto Getin Up w promocji „Tanie Zakupy” ze zwrotem 10% w sklepach spożywczych i na stacjach paliw. Promocja trwa przez rok czasu, miesięcznie można otrzymać 40 zł i maksymalnie 300 zł przez okres promocji.
 • Konto z Energią – to zwrot 15% za wydatki na prąd oraz 5% zwrotu za zakupy. W sumie otrzymać można do 400 zł premii (200 zł za energię i 200 zł za płatności kartą).

Gdy wybraliśmy już promocję „na start” to teraz musimy przejść do spełnienia warunków „Pakietu Korzyści Mój Bank”. Dzięki temu zyskamy szereg korzyści, m.in. otrzymamy w pełni darmowe konto wraz z bankomatami oraz podwyższone do 4% oprocentowanie na koncie oszczędnościowym.

Spełnienie warunku Pakietu Korzyści otwiera też furtkę do kolejnych dwóch promocji: do 360 zł zwrotu za rachunki oraz 2% zwrotu za płatności kartą kredytową (do 300 zł rocznie).

Warto wspomnieć, że od czerwca Getin Bank przestaje pobierać podatek od otrzymanych premii (opłaty zostały wprowadzone z początkiem roku wraz ze zmianą przepisów podatkowych).BPH – 650 zł premii do Lubię to! KontaNa kolejnym miejscu plasuje się świetna promocja BPH. Tutaj oprócz darmowego konta, do zgarnięcia jest 650 zł premii. Jest to obecnie moje ulubione konto bankowe.

Premia wypłacana jest jako 3% Moneyback od wszystkich płatności kartą na terenie Polski (w tym płatności rachunków przez aplikację PayU, Sprytny Bill czy Żabkę).

Premia 650 zł podzielona jest na dwie części:
 • 600 zł (650 zł) za płatności kartą. Maksymalnie 50 zł miesięcznie przez 12 / 13 miesięcy (bank omyłkowo wypłacał premię za pierwszy miesiąc prowadzenia konta)
 • 50 zł za uruchomienie limitu w koncie (możliwy jest darmowy limit Fair w wysokości 500 zł)mBank – eKonto mobilne z premią 300 złNiezła promocja dostepna jest też w mBanku. Do zdobycia jest 300 zł, podzielone na sześć premii po max. 50 zł. 

Premia przyznawana jest jako 2% zwrot od płatności kartą lub przez aplikację BLIK.
Promocja dostępna jest do 30 czerwca 2015 r.

Oferta prześwietlona na: mBank – eKonto z premią 300 zł


Citibank - Tablet Samsung za założenie karty kredytowejNiezmiennie dostępne są dwie promocje Citibanku. W pierwszej przy nieco bardziej wyśrubowanych warunkach (transakcje bezgotówkowe na łączną sumę 1000 zł w ciągu 30 dni od otwarcia karty) otrzymamy tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T113 z 4-rdzeniowym procesorem.

W drugiej promocji z banalnymi warunkami do zdobycia jest natomiast 200 zł premii. Wystarczy wykonać trzy transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł w ciągu 3 miesięcy od otwarcia karty.

Wybór należy do was: wolicie tablet czy gotówkę?
BZ WBK – 170 zł i starter T-Mobile z 1 GB InternetuBank Zachodni WBK cały czas aktywnie walczy o nowych klientów. Obecnie możemy skorzystać z połączenia trzech promocji i zyskać nawet 170 zł premii oraz starter T-Mobile z Internetem 1GB.

Składowe promocji to:

 • 150 zł zwrotu za zakup biletów komunikacji miejskiej oraz/lub doładowań telefonów, do 50 zł miesięcznie
 • 20 zł w postaci bonu Sodexo (bon otrzyma pierwszych 1000 osób)
 • Starter T-Mobile z pakietem Internetu 1 GB
 • Zwolnienie z opłaty za kartę do końca 2015 roku.
Z promocji można skorzystać do 30 czerwca 2014 r, jednak z uwagi na ograniczenie liczby bonów Sodexo zalecany jest pośpiech.

Lokaty bankowe


Toyota Bank - 140 zł w promocji "Super Duet"


Jeszcze do 11 czerwca można skorzystać z promocji Toyota Bank: 140 zł premii za założenie dwóch dobrych lokat: 3,25% na 80 dni oraz 2,6% na 6 miesięcy.

Prześwietlenie promocji: 140 zł za dwie lokaty w Toyota BankAviva Finanse - 4,4% na 2 miesiące


Druga dobra oferta to 4,4% na 2-miesięcznej polisolokacie w Aviva. Przypomnę, że Aviva dopiero co dokonała przejęcia Expandera.

Rankingi lokat i kont oszczędnościowych:


Wydarzenie miesiąca


PZU przejmuje Alior Bank i w planach ma przejęcie jeszcze dwóch banków.


Podsumowanie


Korzystając ze wszystkich opisanych promocji można zyskać aż 3669 zł (1000 zł + 960 zł + 650 zł + 449 zł + 300 + 170 zł + 140 zł).

Oczywiście zgarnięcie wszystkich tych premii graniczy z cudem i wymagałoby od nas dużo poświęceń i przede wszystkim płatności kartą na wysoką kwotę.

Dlatego też postanowiłem nieco pomóc w wyborze, tworząc mały ranking TOP 6:
 1. BPH – do 650 zł zwrotu za płatności kartą: moim zdaniem każdy wyjadacz wisienek powinien posiadać konto Lubię to! w BPH.
 2. Credit Agricole – 1000 zł premii: jeżeli szukacie dobrego konta i będziecie w stanie opłacać rachunki domowe (mogą być na kogoś innego z gospodarstwa domowego) to polecałbym  założenie konta w Credit Agricole.
 3. Citibank - Tablet za założenie karty: do kolejna pozycja, z której każdy powinien skorzystać. Oprócz tabletu o wartości ok. 449 zł możemy zapewnić sobie dobrą historię kredytową w BIK. Sam, dzięki samym kartom kredytowych osiągnąłem najwyższy rating w BIK
 4. Toyota Bank – 140 zł za założenie dwóch lokat – To propozycja dla osób, które posiadają min. 8000 zł oszczędności.
 5. Konto Getin Up – to propozycja dla osób, które będą w stanie spełnić warunku wynikające z udziału w kolejnej promocji. W przeciwnym razie poczekałbym z założeniem konta w Getin Up, jako że promocje są tutaj dostępne w sposób ciągły.
 6. BZ WBK – 170 zł premii – To propozycja, dla osób, korzystających z komunikacji miejskiej lub/oraz z telefonów prepaid, bądź dla osób, które mogą komuś doładować telefon. Dzięki temu w prosty sposób wpadnie premia i w pełni darmowe konto do końca roku.


Zobacz też:

10 komentarze :

Anonimowy pisze...

Wow, tyle kasy to naprawdę coś. Pytanie ile realnie jesteśmy w stanie otrzymać?

Anonimowy pisze...

No właśnie Darku mógłbyś darować sobie teksty w stylu nawet ilestam tysięcy do zgarnięcia bo przypomina to populizmy kolorowych gazetek w stylu 10 tys do wygrania a okazuje się ze to ze wszystkich krzyżówek razem wziętych.A skoro sumujesz to też zsumuj płatności kartą które trzeba wykonać żeby otrzymać te 3669.

Cuda Architektury pisze...

Realnie to pewnie jakieś grosze. Banki prześcigają się w coraz to ,,lepszych'' ofertach, ale dostępnych dla nielicznej grupy.

Darek M.W. pisze...

Ta nieliczna grupa to nowi klienci banków :)

Co do poprzedniego komentarza to dałem swój ranking TOP6 i korzystając z tych promocji można spokojnie w okolice 3000 zł dojść. Wymagać to może trochę trudu, z tym się zgadzam. Czasem trzeba kupić coś kartą komuś z rodziny, itp. Ale kasa leży na stole i nie jest to konkurs "wygraj" to wygrywa każdy, kto spełni warunki promocji.

Patryk pisze...

Ja wybieram Getin Bank

Piotr pisze...

Wow, kto by pomyślał, że można za założenie konta czy lokaty tyle zgarnąc. Dobrze, że tu trafiłem :)

buffet pisze...

Ale nie da się skorzystać na raz z wszystkich tych promocji

Yeti pisze...

Czegos takiego szukalem! czesto korzystam z takich okazji, ostatnio wleciala premia od Comperii. ;)

Tadek pisze...

w Citibanku jest chyba ipad?

Anonimowy pisze...

Niestety nie da się tego w miesiąc zarobić. Raczej w rok się da to zrobić.

Prześlij komentarz