czwartek, 30 lipca 2015

Przegląd promocji bankowych - lipiec 2015 roku

Banki nas rozpieszczają! Jedna promocja się kończy, by zaraz pojawiła się kolejna. Ale jeszcze lepsza wiadomość jest taka, że każda kolejna promocja potrafi być jeszcze lepsza ;-)Getin Bank – Nawet 960 zł premii i 4% do 10 000 złW lipcu na pierwszym miejscu rankingu uplasował się Getin Bank, oferujący równolegle kilka ciekawych promocji. Dodatkowo możemy skorzystać z lokaty słonecznej na 3,1% / 3,35%

W ramach Getin Banku skorzystać możemy z jednej z trzech promocji dla nowych klientów:
 • "Aktywna karta" ze zwrotem 50 zł co miesiąc przez pół roku w zamian za wykonanie 5 transakcji kartą. Razem daje to 300 zł premii
 • Konto Getin Up w promocji "Tanie Zakupy" ze zwrotem 10% w sklepach spożywczych i na stacjach paliw. Promocja trwa przez rok czasu. Zgarnąć można 40 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku.
 • Konto z Energią – to zwrot 15% za wydatki na prąd oraz 5% zwrotu za zakupy. W sumie otrzymać można do 400 zł premii (200 zł za energię i 200 zł za płatności kartą).

Dodatkowo, w ramach "Pakietu Korzyści Mój Bank" można zgarnąć kolejne bonusy:
 • W pełni darmowe konto wraz z bankomatami
 • 4% na koncie oszczędnościowym
 • Do 360 zł zwrotu za rachunki
 • 2% zwrotu za płatności kartą kredytową (do 300 zł rocznie).
Zobacz szczegóły promocji: Getin Bank – do 1120 zł premii i 4% na koncie oszczędnościowym


mBank – 600 zł na ZUS z mKontem BiznesmBank przez krótki okres miał dostępną świetną promocję eKonta mobilnego przygotowaną wspólnie z serwisem Allegro. Niestety promocja trwała krótko, choć cieszyła się dużym powodzeniem.

Cały czas dostępna jest natomiast promocja dla osób prowadzących działalność gospodarczą.


W zamian za założenie mKonta Biznes (darmowego przez 12 miesięcy) i opłacanie ZUSu z tego konta otrzymamy 50 zł premii co miesiąc przez rok. W sumie da to nam aż 600 zł premii!


Więcej o promocji na: mBank – 600 zł na ZUS z kontem mBiznesBOŚ Bank - EKOkonto bez Kosztów z premią 600 zł na DecathlonW ramach promocji EKOkonta bez Kosztów, BOŚ Bank daje do wyboru dwa bonusy. Pierwszy to oprocentowanie 4% na koncie oszczędnościowym po spełnieniu prostego warunku. Drugi to bon o wartości 600 zł do sklepów Decathlon.

Promocja posiada dwie wady: pierwsza to potrzeba utrzymania konta przez 48 miesięcy, druga to opłata za kartę w wysokości 10 zł jeżeli nie wykonamy płatności kartą na 900 zł miesięcznie. Jeżeli ktoś dużo płaci kartą to może mieć z kolei w pełni darmowe konto z kartą.

Wcześniejsze zamknięcie konta będzie skutkowało potrzebą oddania części nagrody, proporcjonalnie do upływu 48 miesięcy.

WięcejBOŚ Bank: EKOkonto bez Kosztów z bonem 600 zł w sklepach Decathlon

→ Wniosek o EKOKonto bez Kosztów z bonem 600 zł


Citibank - Smartfon, tablet lub smartwatch Samsung za otwarcie karty kredytowejCitibank nie zwalnia tempa i po promocji z tabletem Samsung zaoferował kolejną, jeszcze lepszą promocję.

Jako prezent za załozenie karty kredytowej mamy do wyboru jeden z trzech prezentów: smartfon Samsung Galaxy J1, tablet Samsung Tab 3 Lite SM-T113 lub zegarek Samsung Gear Fit.

Warunek jest całkiem prosty do spełnienia: Wystarczy w ciągu 30 dni od podpisania umowy przez bank, wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę 1000 zł.
Millennium – 360 zł za założenie konta 360ºBank Millennium podwyższa premię dla nowych klientów. 360 zł to najwyższy zwrot z dotąd dostępnych promocji.

Miesięcznie można otrzymać 60 zł przez okres 6 miesięcy, co daje 360 zł zwrotu.

Premia podzielona jest na dwie części:
 • 2% zwrotu za płatności kartą do konta (maksymalnie 30 zł miesięcznie)
  • Aby otrzymać maksymalny zwrot należy wykonać płatności na min. 1500 zł
 • 10% zwrotu za płatności BLIK (maksymalnie 30 zł miesięcznie)
  • Aby otrzymać maksymalny zwrot należy wykonać płatności BLIK na min. 300 zł

→ Przejdź do: Bank Millennium - Konto 360º z premią 360 zł


Mam Inteligo – 100 zł za otwarcie + 50 zł za polecenie kontaW Inteligo powróciła lepsza edycja promocji "Mam Inteligo". W zamian za otwarcie konta otrzymamy 100 zł premii. Konto Inteligo będzie bezpłatne wraz z kartą po wydaniu 100 zł miesięcznie.

Dodatkowo, można zarejestrować się w programie "Mam Inteligo" i polecając konto otrzymać 50 zł za każde skuteczne polecenie.BZ WBK – 20 Euro za założenie konta + 50 zł za kartę kredytowąBZ WBK nie spuszcza z tonu i praktycznie cały czas ma w ofercie jakąś ciekawą promocję.

Przed kilkoma dniami wystartowała "Konto Godne Polecenia z najlepszym kursem na Wakacje". Do zgarnięcia jest 20 Euro, czyli ok. 82 zł premii.

Dodatkowo zakładając kartę kredytową, można otrzymać bon do sklepu internetowego Empik na kwotę 50 zł.
Lokaty bankoweZobacz też:


3 komentarze :

Anonimowy pisze...

Najlepsza promo w wyżej wymienionych na chwile co karta citi.
Najlepsza na dłuższy czas to getin. Szkoda tylko że te 4% to tylko 27 groszy po miesiącu oszczędzania w tej superreklamowanej ofercie gdy przez cały miesiąc utrzymamy 100zł na oszczędnościowym.

Hubert Oleszczuk pisze...

Widzę, że banki coraz mocniej walczą o klienta. Mam wrażenie, że z każdym miesiącem robi się coraz ciekawiej ;)

Anonimowy pisze...

getin ma dużo ciekawych opcji, i to jeśli chodzi o konta i o lokaty. dla mnie jeden z ciekawszych banków obecnie na rynku.

Prześlij komentarz