czwartek, 1 października 2015

Pomoc w wyborze mieszkania

Decydując się na zakup mieszkania w Warszawie trzeba poświęcić sporo czasu i energii na znalezienie takiej oferty nieruchomości, która w pełni będzie nam odpowiadała. Jeśli nie mamy wiedzy w tym temacie i brakuje nam wolnego czasu, warto zdać się na fachową wiedzę i doświadczenie biura nieruchomości.


Jak kupować nowe lokum?

Rynek nieruchomości w Mieście Stołecznym Warszawa jest bardzo obszerny. Dlatego rozeznanie się w nim wymaga wiedzy i czasu. Najlepiej przy zakupie nieruchomości w stolicy wybrać się do renomowanego biura nieruchomości, które zapewni klientom profesjonalną obsługę w procesie wyboru i kupna mieszkań oraz domów na rynku pierwotnym lub wtórnym. Każdy klient zgłaszając się do pośrednika określa swoje preferencje wyboru nieruchomości, a biuro prezentuje mu starannie wybranie mieszkania lub domy, spełniające jego oczekiwania.

Warto w Warszawie wybrać mieszkanie z rynku pierwotnego, na nowym osiedlu, które będzie można dowolnie zaaranżować, bez potrzeby godzenia się na istniejący standard instalacji i wyposażenia. Można mieszkać na obrzeżach, w nowych osiedlach mieszkalnych i cieszyć się bliskością pełnej infrastruktury, jaką oferuje Warszawa. Nowe mieszkania, jakie można nabyć m.in. za pośrednictwem Viva invest, są tam położone w cichej i spokojnej okolicy, która odpowiada osobom starszym, jak i rodzinom z dziećmi.


Korzyści ze współpracą z pośrednikiem

Korzystając z oferty biura nieruchomości można wiele zyskać. Nie trzeba samemu poszukiwać lokalów mieszkalnych i umawiać na spotkania z właścicielami czy deweloperami. Biuro nieruchomości może negocjować w imieniu klienta cenę nieruchomości a jeśli zakup będzie realizowany na rynku pierwotnym – nie zapłaci on podatku od czynności cywilnoprawnych.

Po wstępnych uzgodnieniach z klientem pośrednik szuka dogodnego względem lokalizacji, ceny, usytuowania względem stron świata, powierzchni i tym podobnych czynników mieszkania i przedstawia je do akceptacji klienta. Jeśli zakup będzie realizowany z udziałem kredytu, biuro umówi kupującego z zaufanym doradcą kredytowym.

Można również liczyć na fachową analizę podobnych ofert i pomoc w wyborze tej, która spełni w 100 procentach wszystkie wymagania klienta. Razem z klientem pośrednik uczestniczy w podpisaniu umowy rezerwacyjnej na nowe mieszkanie i umowy końcowej u notariusza. Jego udział w całym procesie transakcji spowoduje, że wszystkie formalności zostaną załatwione szybko i zgodnie z prawem.

2 komentarze :

Marek pisze...

w Warszawie to bym nie kupował...ceny z kosmosu

MateuszW pisze...

W sytuacji osoby która nie zna Warszawy i mieszka tu mniej niż kilka lat, równiez radziłbym skorzystać z pomocy ktogoś kto lepiej się zna, bo możemy się rozczarować na wiele lat błędną decyzją.

Prześlij komentarz