poniedziałek, 19 października 2015

Żenada wyborcza sięga zenitu! Powiedz nie!


Nie lubię polityki a tym bardziej pisania o niej. Wszechobecne reklamy partii we wszelkich mediach (nawet na YouTube i Onecie!) sprawiły, że jednak nie wytrzymałem.

Pewna partia z P na początku chwyta się już wszystkich możliwych kroków, by tylko utrzymać się przy korycie.

W drodze do pracy często słucham radia. Czego można się tam dowiedzieć? Niemal na każdej stacji trąbi się o wojence PO vs. PIS. Można by wręcz pomyśleć, że inne partie nie istnieją.


Brak programów - kampania nienawiści

Zauważyliście, że w reklamach głównych partii nie mówi się zupełnie o programach politycznych? Są tylko ataki na swoich przeciwników. W jakim my świecie żyjemy?!

Dlaczego niemal nikt nie mówi o gospodarce? Czy po wyborach politycy tych partii będą zajomowali się nadal tylko atakami na przeciwników a nie naprawą Państwa i chorych przepisów?!


Czy zauważyliście niesamowity wpływ mediów na decyzje Polaków?!

Świetnie pokazał to wynik referendum. Frekwencja wyniosła zaledwie 7,8%!

Dlaczego tak się stało? Przecież dwa pytania były niesamowicie ważne dla każdego Polaka. Kto z Was nie byłby za rozstrzyganiem wątpliwości na korzyść podatnika czy też nie chciałby, żeby partie były finansowane z budżetu?

Okazuje się, że media zupełnie zbagatelizowały referendum. Moja żona nawet nie wiedziała o jego istnieniu! Kilku znajomych również.

Niesamowicie smuci mnie to, że ten kto "ma" media może mieć tak niesamowity wpływ na istoty myślące homo sapiens.

Na koniec tego niezwykle chaotycznego wpisu zachęcam Was, by w najbliższą niedzielę wybrać się na wybory. 

Pokażcie co myślicie o tych, którzy mówią jedno a robią drugie! Powiedz stop tej 10 letniej wojnie polityków. Zagłosuj wg własnego sumienia nie przeciw komuś tylko za tymi, co chcą naprawić Państwo.

5 komentarze :

Anonimowy pisze...

Minister finansów: W przyszłym roku deficyt będzie wyższy od założeń

Eugeniusz - blofi.pl pisze...

Popieram w 100%. Dlatego nie mam telewizji, aby nie słuchać tych propagandowych bzdur i jeszcze za to płacić. Mam nadzieję, że wraz z popularyzacją Internetu w końcu media tradycyjne zostaną zmarginalizowane. Choć obawiam się, że w pewnym momencie władza weźmie się za kontrolę Internetu.

Mateusz pisze...

Ja na szczęście od dłuższego już czasu nie oglądam telewizji i jestem szczęśliwy, że omija mnie całe to szczucie jednych na drugich. A gdzie tu dobro nas, obywateli? Gdzie konkrety? Tak się trochę po Amerykańsku u nas zrobiło- szoł na całego i zero konkretów. Popieram brak poparcia :-) dla obecnie przebywających w sejmie. Pozdro.

Anonimowy pisze...

W ogóle nie idzcie na wybory, od 25 lat ludzie chodzą i nic się nie zmienia, partie się tylko adorują;)

Anonimowy pisze...

A może nic się nie zmieniło bo właśnie prawie 50% społeczeństwa powiedziało tak jak Ty i nie zagłosowało przeciw tej hołocie?

Prześlij komentarz