poniedziałek, 9 listopada 2015

Przegląd promocji bankowych - listopad 2015 roku

Po wakacyjnej przerwie banki powróciły do rozpieszczania wyjadaczy wisienek. Niesamowicie dobra oferta Banku Zachodniego skłoniła mnie do powrotu do comiesięcznych przeglądów promocji.

BZ WBK wspólnie z Agorą przygotował promocję w której otrzymujemy 100 zł premii gwarantowanej do darmowego konta wraz z kartą i bankomatami oraz dodatkowo oprocentowanie 4% na koncie.

Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio któryś z banków posiadał tak dobrą promocję.

Przestań przepłacać za konto i sprawdź najlepsze promocje bankowe.


BZ WBK – 100 zł premii gwarantowanej + 4% na darmowym koncie Godnym PoleceniaNajwyżej w moim subiektywnym rankingu znajduje się wspomniana na wstępie promocja BZ WBK.

Nowe Konto Godne Polecenia jest oprocentowane na 4% w skali roku do kwoty 4 tys. zł. Dobra wiadomość jest jednak taka, że założyć można trzy takie konta.

Lista zalet obejmuje darmowe konto, darmową kartę debetową oraz darmowe bankomaty do końca czerwca 2017 roku.

Wisienką na torcie jest 100 zł premii od organizatora promocji. Prześwietlenie znajdziecie na stronie:1000 zł w promocji "Jesteś gotowy" w Credit AgricoleNa drugim miejscu stawiam promocję Credit Agricole. Możnaby się spierać, czemu promocja z tak wysoką premią nie jest na czele. Wszystko z powodu rozłożenia tej premii w czasie na okres 18 miesięcy.

Premia 1000 zł podzielona jest na 4 części:
  • 100 zł za samo założenie konta oraz zapewnienie pierwszego wpływu wynagrodzenia.
  • 100 zł za przeniesienie rachunku z innego banku. 
  • 300 zł za opłacanie rachunków domowych
  • 400 zł za płatności kartą


Citibank - Smartfon, tablet lub wideorejestrator i 200 zł na BP za otwarcie karty kredytowejCitibank jest chyba jedynym bankiem prowadzącym jakąś promocję non stop. Obecnie dwie promocje trwają równolegle + trzecia polegające na wzajemnym polecaniu karty kredytowej.

W pierwszej do zdobycia jest wideorejestrator MIO Mivue 600, 200 zł zwrotu na BP oraz 1500 pkt Payback.

Zaletą tej promocji jest krótki okres karencji. Aby z niej skorzystać wystarczy nie posiadać karty od początku 2015 roku.

Warunki nie są wygórowane. Wystarczy w ciągu 30 dni od podpisania umowy zapłacić kartą na łączną kwotę 1000 zł oraz 1 raz zalogować się w systemiem bankowości elektronicznej.

Więcej w prześwietleniu oferty: Citibank - wideorejestrator + 200 zł zwrotu na BP


Druga promocja pozwala zdobyć smartfon Samsung Galaxy J1 lub tablet Lenovo TAB 2 A7-30. Dodatkowo bank dorzuca 240 zł rozłożonej na 12 miesięcznych premii po 20 zł każda.

Warunek jest bardziej wygórowany: W ciągu 90 dni od podpisania umowy przez bank trzeba wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę 4000 zł.5% cashback do T-Mobile Konta5% Moneyback znane z Alior Sync powróciło! Tym razem jednak występuje ograniczenie kwotowe do 25 zł miesięcznie (należy wydać kartą 500 zł).

T-Mobile Konto jest prowadzone za darmo. Karta debetowa będzie natomiast darmowa po wydaniu 200 zł miesięcznie, co akurat nie bedzie problemem dla osób zdobywających 5% cashback.

Ważna informacja dla wyjadaczy wisienek: Promocję T-Mobile Konta można połączyć z Comperia Bonus 5. Należy jednak pamiętać, że najpierw trzeba założyć konto z promocji Comperia Bonus 5.

Prześwietlenie na: T-Mobile Konto: 5% cashback znane z Alior Sync powraca


Comperia Bonus 5 – 55 zł + lokata 4% do darmowego konta w Alior BankW dniu dzisiejszym ruszyła kolejna, piąta edycja promocji Comperia Bonus. Tym razem do zgarnięcia jest 55 zł premii + 4% na 2-miesięcznej lokacie w Alior Bank.

Konto Internetowe którego dotyczy promocja będzie darmowe wraz z kartą i wybranymi bankomatami do końca lutego 2016 roku.

Warto zwrócić uwagę, że po uprzednim skorzystaniu z tej oferty można również skorzystać z promocji 5% moneyback do T-Mobile Konta.

→ Przejdź do: Comperia Bonus 5: 55 zł premii i lokata 4% do darmowego w Alior Bank


Mam PKO – 100 zł za otwarcie + 50 zł za polecenie kontaPKO BP prowadzi znaną przede wszystkim z internetowego oddziału Inteligo promocję z premią w wysokości 100 zł.

Warunki są proste do spełnienia. Wystarczy w ciągu 30 dni od otwarcia konta zapłacić kartą na łączną kwotę 200 zł oraz 10 zł za pomocą płatności mobilnych IKO.Na koniec zapraszam do pobrania pomocnego arkusza Excel:


3 komentarze :

Akademia pisze...

Co do promocji WBK i braku opłat do czerwca. Wiadomo jakie potem będą opłaty za to konto?

Darek M.W. pisze...

A czy wiadomo jakie będą opłaty w jakimkolwiek banku wybiegając tak daleko w przyszłość? :)

Bartłomiej pisze...

Warto korzystać z promocji bankowych, gdyż dzięki temu jesteśmy w stanie wyławiać najlepsze okazje i maksymalnie przy tym zyskiwać.

Prześlij komentarz