czwartek, 4 lutego 2016

Przegląd promocji bankowych - luty 2016 r.

Nowy rok przyniósł nam kilka nowych, starych promocji. Warto więc dokonać małego przeglądu promocji, które przyniosą nam łatwy pieniądz.

Chcesz zobaczyć, ile sam zarobiłem w poprzednich miesiącach i w całym 2015 roku? Sprawdź mój raport: 


Przy okazji może okazać się, że nasz stary bank wcale nie jest taki dobry i możemy go zmienić zakładając darmowe konto.

Jedną z najlepszych ofert ostatniego półrocza jest Konto Godne Polecenia 4% z premią 100 zł. W zamian za wyrażenie zgód na marketing otrzymamy darmowe konto wraz z kartą i bankomatami w kraju oraz dodatkowo oprocentowanie 4% na koncie.


Do 300 zł (5% moneyback) w promocji T-Mobile KontaJeżeli pamiętacie 5% cashback z Alior Sync to dobrą wiadomością jest jego powrót ;-) W nowej odsłonie możemy otrzymać do 25 zł zwrotu miesięcznie (300 zł w ciągu roku). Sam odebrałem już 50 zł i czekam na kolejne 50 zł, jako że do promocji przystąpiła też żona.

Dobrą informacją jest to, że z promocji skorzystać mogą zarówno nowi jak i obecni klienci banku.120 zł za otwarcie konta iKontoaktywator w BGŻ BNP ParibasŚwietną promocję prowadzi BGŻ BNP Paribas. Do zgarnięcia jest 120 zł premii. Warunki? Całkiem proste: wystarczy otwarcie konta wraz z kartą, zasilenie rachunku kwotą 1000 zł oraz wykonanie transakcji kartą na min. 300 zł w marcu 2016 r.

Warto dodać, że konto będzie darmowe wraz z bankomatami przy płaceniu kartą. A dodatkowo możemy tutaj otrzymać oprocentowanie 4% do kwoty 5 tys. zł.100 zł za otwarcie darmowego KGP 4% w BZ WBK (Money Mania 3)Wraca jedna z najlepszych promocji zeszłego roku. Jeżeli jakimś cudem jeszcze nie masz darmowego Konta Godnego Polecenia w promocji 4% + 100 zł premii, to masz szansę naprawić swój błąd ;-)

W zamian za otwarcie darmowego konta wraz z kartą i bankomatami w kraju i wykonanie 5 dowolnych płatności kartą otrzymacie 100 zł premii gwarantowanej.Tankuj Korzyści w Toyota Bank: do 110 zł za otwarcie lokaty i do 600 zł zwrotu za paliwoToyota Bank ruszył z kolejną dobrą promocją lokaty. Tym razem do zgarnięcia jest 100 zł dla nowych klientów banku oraz 50 zł dla obecnych w zamian za założenie lokaty 2,75% na 100 dni.

Ale to nie wszystko, w zamian za przystąpienie do programu zwrotu pieniędzy za paliwo otrzymamy dodatkowe 10 zł premii i nawet 10% zwrotu za paliwo (do 600 zł w ciągu roku)

Prześwietlenie promocji na:


100 zł za otwarcie i 50 zł za polecenie konta w promocji "Mam Inteligo"
Równolegle do "Mam PKO" trwa promocja konta Inteligo. W "Mam Inteligo" też do zgarnięcia jest 100 zł premii za otwarcie konta oraz wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 200 zł + 10 zł przez IKO.

450 zł w promocji "Zarabiaj z eKontem mobilnym - V edycja"Promocję mBank plasuję tak nisko z uwagi na słabe warunki promocji. Do zgarnięcia jest niemała premia 450 zł, jednak jej zdobycie graniczy z cudem.

Premia podzielona jest na 4 części: Największa część to 5 miesięcznych premii po 50 zł każda wypłacana w postaci 2% monyeback od płatności kartą.Smartfon, tablet lub wideorejestrator za otwarcie karty CitibankCitibank jest znany ze świetnych promocji karty kredytowych. Teraz przechodzi samego siebie, bo tablet lub smartfon rozdaje do zupełnie darmowej karty kredytowej Simplicity.

Obecnie, można założyć kartę w ramach dwóch niezłych promocji:


Newsletter Jak oszczędzić.pl


Otrzymuj zbiorcze informacje o najlepszych promocjach i innych ważnych wydarzeniach dzięki newsletterowi "Jak oszczędzić.pl" (wysyłany nie częściej niż raz w tygodniu).

Zapisz się:

* indicates required
Na koniec zapraszam do pobrania pomocnego arkusza Excel:
Ps. Już za kilka dni aktualizacja "niezbędnika".
4 komentarze :

Anonimowy pisze...

A ile można wyciągnąć ale tak realnie?

Darek M.W. pisze...

Na początek, możesz w prosty sposób zgarnąć tablet + 120 zł + 3 x 100 zł + 25 zł co miesiąc. To daje już naprawdę ładną sumkę ok. 900 zł po kilku miesiącach.

Krzysiek pisze...

Czekamy na nowe promocje :)

Anonimowy pisze...

Właśnie wróciła promocja od BZ WBK z Kontem Godnym Polecenia. Czyli "powrót króla" ;) tym razem robią to z comperią i dają 100 zł premii.

Prześlij komentarz