piątek, 10 lipca 2020

Wszystko wskazuje na to, że w niedzielę upadnie demokracja w Polsce


Z sondaży wynika, że to już ostatnie dni wolnej, demokratycznej Polski. Niestety wiele osób przejrzy na oczy jak będzie już za późno. 

Podziękować możemy osobom, które mówią, że wybór między młotem a kowadłem jest nie dla nich. 

To właśnie tym osobom podziękujemy za koniec demokracji w Polsce. Nie będzie już żadnego organu w Polsce, który by powstrzyłam autorytarne zapędy rządzących.

Nie wygramy z osobami oglądającymi propagandowe media TVPIS. Oni zostali zmanipulowani i zmotywowani do udziału w niedzielnych wyborach. Jak myślę o telewizji publicznej AD 2020 to zbiera mi się na wymioty. Na prawdę czuję straszną odrazę. Niesposób opisać tego słowami.

Pewną ciekawostką jest to, że jak rozmawiam z tatą PISOWCEM i pytam, co myśli o niekonstytucyjnym przejęciu TK, Sądu Najwyższego, itp. tematy to odpowiedział zupełnie nie na temat, cytuję:

"Straszny lewacji i antypolski bełkot (piłeś coś) Wstyd przynosisz rodzinie.
Chowanie głowy w piasek czy głosowanie na Trzaskowskiego oznacza odsunięcie Bożej Opatrzności od tej osoby, a to prowadzi do nieszczęścia całej rodziny, jakiegoś dramatu".

Jest mi niesamowicie przykro, że doszło do takiej sytuacji KOCHAM POLSKĘ, kocham naszych rodaków, nawet mimo naszych narodowych wad. 

Przez ostatnie lata starałem się i nadal staram się wspierać polską gospodarkę jak tylko mogę. Potwierdza to choćby kilka wpisów zachęcająch do kupowania polskich produktów. Sam właśnie takich wyborów dokonuję.

Niestety geniusz stojący za obecną sytuacją potrafił bezbłędnie doprowadzić do tego miejsca, w którym teraz jesteśmy.

Jak dokonywało się zamachu na kolejne urzędy państwowe, to znajdowano inny, nieznaczący temat czy aferę, żeby przykryć prawdziwie ważne tematy.

Niestety, prezydent, kłamczuch, notariusz rządu ma przewagę:Drodzy sympatycy PIS, macie jeszcze ostatnią szansę, aby posłuchać prawdziwe słowa Prezesa sprzed kilku lat:


Możecie jeszcze ocalić polską demokrację. Wystarczy wysłuchać i zrozumieć proste słowa Prezesa.

Geniusz Prezesa niestety nie przewidział, że jego słowa będą kiedyś dotyczyły jego samego...

Żeby nie było, że jestem gorliwym przeciwnikiem PIS. Tak nie jest. Uważam, że partia ta wprowadziła również wiele dobrych zmian.

Niestety na pewnym etapie pogubiła się, został zmieniony cel nadrzędny (a może nigdy nie było takiego celu?!) i nastąpił zwrot w stronę Białorusi (która BTW w sierpniu może pokazać moc!) i w stronę Korei Północnej.

Nie mogę teraz patrzeć na łamacie konstytucji i demokracji w Polsce. Niech PIS sobie rządzi, ale niech zostawi nam demokrację i da nam prawo do własnych poglądów. Niech skończy z propagandą w telewizji publicznej, która należy do Polaków, a nie do partii PIS.


Na koniec tego chaotycznego wpisu popełnianego po 14 godzinach pracy życzę Wam pogody ducha i dokonania dobrego wyboru, wybrania mniejszego zła i ochronienia resztek demokracji w Polsce w najbliższą niedzielę.


A jeśli się nie uda...

No ale już pokazaliśmy jako naród, że potrafimy odzyskać niepodległość. 

Wierzę więc, że ta sztuka uda nam się ponownie za kilka lat! 


0 komentarze :

Prześlij komentarz